https://telegram.me/empireoflies

حمایت BBC و معصی علی‌نژاد از قاتل شهید امر به معروف

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت شبکه دولت انگلیس بی‌بی‌سی فارسی در مطلبی به قلم معصی (مسیح) علی‌نژاد روزنامه‌نگار ضدانقلاب و مدیر کمپین ضداسلامی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» از ضارب و قاتل شهید خلیلی شهید امر به معروف و نهی از منکر دفاع کرد.

معصی (مسیح) علی‌نژاد در این یادداشت با بهانه قرار دادن درخواست انصار حزب‌الله از وزارت کشور جهت اخذ مجوز برای امر به معروف و نهی از منکر منسجم در خیابان‌ها، بهانه شروع تحرکات انصار حزب‌الله را شهادت شهید علی خلیلی عنوان کرده و در ادامه برای گرفتن بهانه از دست انصار حزب‌الله و ایجاد شرایطی برای حاضر نشدن این افراد در خیابان‌ها تلاش کرده است تا اساس ماجرای مضروب شدن شهید علی خلیلی را تحریف کند.

معصی (مسیح) علی‌نژاد در ابتدای این گزارش مشکل خود را به صراحت گفته و ناراحتی خود را از حضور ایست‌ و بازرسی‌های بسیج در خیابان و تذکراتی که آنها به برخی اشخاص مشکوک و مشکل‌دار می‌دهند، بیان کرده است.

بی‌بی‌سی-علی‌نژاد-شهید-خلیلی

حمایت بی‌بی‌سی فارسی از قاتل شهید خلیلی

هر چند که این ایست و بازرسی‌ها عموما به درخواست نیروهای امنیتی کشور برای دستگیرکردن عده‌ای خاص در خیابان‌ها و پاک کردن شهر از لوث وجود برخی افراد فاسد، شرور و قاچاقچی تحت تعقیب است، اما بی‌بی‌سی فارسی در این یادداشت با دروغ خواندن ماجرای چاقو خوردن شهید خلیلی، آن را به ایست و بازرسی علی خلیلی و دوستانش در خیابان و گیردادن بی‌‌مورد آن‌ها به موسیقی اتومبیل ضارب و سپس شروع تعقیب و گریز ۲۰ کیلومتری میان آنان مربوط می‌کند.

معصی (مسیح) علی‌نژاد که سابقه همکاری با سرویس‌های جاسوسی انگلیس و آمریکا را در کارنامه خود دارد به نقل از پدر قاتل شهید خلیلی نوشته است: بچه‌ها نوار موسیقی می‌گذارند توی ماشین، شش نفر از همکلاسی‌های‌شان(!) بودند. اینها هم ایست و بازرسی داشتند و گفتند نوار را خاموش کنید. پسرم هم گفت جشن است به شما چه مربوط است. بعد (علی خلیلی) گفت عباس جلوی ماشین را بگیر. پسرم و دوستانش دیدند ایست و بازرسی است، فرار کردند. سه تا موتور که ترک آن سه نفر نشسته بودند دنبال اینها می‌کنند. از میدان هفت حوض تا چهار راه سیدالشهداء بیست کیلومتر است مگر می‌شود امر به معروف را به زور انجام دهند؟

خبرنگار بدنام رسانه‌های فارسی زبان بیگانه در پایان گزارش خود باز هم از قول پدر قاتل شهید خلیلی آمده است: متأسفانه پرونده را سیاسی کردند و ما هم دست‌مان به هیچ جایی بند نیست. توی روزنامه‌ها مطرح می‌کنند که نهی از منکر بوده و همین‌ها کار را خراب کرده. من خودم به سیاست وارد نیستم برای چی پرونده را سیاسی کردند؟

معصی (مسیح) علی‌نژاد که حتی پیش از ازدواج اول و دوم خود سابقه رابطه جنسی و سقط جنین حاصل از اینگونه روابط را در پرونده خود دارد، در این مطلب سعی کرد تا برای رسیدن به اهداف خود مسئله “امر به معروف و نهی از منکر” سامان‌دهی شده از سوی حکومت را از چند جهت مورد حمله قرار دهد در این گزارش تلاش شد “امر به معروف و نهی از منکر” را مشکلی دست و پاگیر برای مردم تعریف شود و آن را تبدیل به یک معضل سیاسی کرده و در نتیجه جرم عمومی قاتل شهید خلیلی که برای مصائبش مرثیه‌سرایی هم می‌کنند را به گردن حکومت و اساس انجام شدن یک واجب دینی بیاندازد.

مشخص است که نقطه مقابل فریضه امر به معروف و نهی از منکر صحیح و اصولی و تاثیرگذار، چیزی جز پروژه ضداسلامی و ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که به دنبال ترویج بی‌حیایی و بی‌بند و باری در بین زنان و بی‌غیرتی در بین مردان است، نیست.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱۰ دیدگاه

 1. حرف مسیح علینژاد جز حق چیزی نبود من تحلیل او را قبول دارم امر به معروف یعنی تذکر بدهی به طرف مخصوصا به کسانی که از کار خود آگاه نیستند باید به آن ها امر به معروف کرد و چنانچه گوش بکنند یا نکنند به خودشان مربوط است مگر ما در قرآن نخوانده ایم که خداوند به پیامبرش حضرت محم فرمود تو مامور اجبار کردن آن ها به ایمان نیستی و فقط مامور تذکر دادن به آنان هستی.

  • اقای محترم اینجانب چند اشکال در نظر شما مشاهده نمودم امیدوارم موجب ناراحتیتان نگردم اول ما ک نفهمیدیم از نظر شما اجبار خوبه یا ن دوم معلومه اطلاعاتت در این مورد کمه ک یه حرفی رو رو هوا قبول کردی سوم برادر عزیزمم اجبار نکرد فقط تذکر زبانی داد

 2. البته این رو هم باید اضافه میکردم که اجبار کردن در جامعه امروزشاید فایده ای هم داشته باشد اگر اجبار روی مردم نباشد جامعه به تباهی فساد بدبختی میرود

 3. مثلا اگر حجاب اجباری نبود همه الان لخت برهنه توی خیابان بودند به خاطر روزگاری که الان با قدیم بسیار متفاوت است بکمی اجبار هم باشد مثلا اگرحجاب اجباری نبود خیلی از افرداد مومن شهوت ران میشدند این یه امر واقعی هست نمیشه منکرش شد اگه یهه خانم لخت بگرده یا بی حجاب به من پسر ضربه شهوت آلود میزنه و نمیتونه بیاد بگه تا نگاه نکن چون همه جا پر میشدن این آدما اما زمانی که امر به معروف بیان به من بکنن کار من باعث ضرر دیدن مرددم نشه گوش کردم یا نکردنش به عهده خودمه اما حجاب باید اجباری باشه.

 4. دوستدار مسیح علی نژاد

  هیچم حجاب نباید اجباری باشه . مثلا توی همون لبنان که سنگشو به سینه میزنین اجباره؟چرا همیشه عادت داریم که زور رو وارد روابط کنیم. یادتون بیاد قبل از انقلاب که حجاب اجباری نبود مادرامون چادر می پوشیدن. این یه امر کاملا اختیاریه .این امر به معروف و نهی از منکر هم شده آلت دست یه عده آدم متحجر. اینو قبول کنین.

 5. جالبه ! آقایون هر جای دین رو به سود خودشون ببینن ، میگن خوبه .
  اینکه گفته میشه : باید اجبار در کار باشه تا جامعه به سراشیبی نره ، خیلی هم درست نیست . مگه حالا که حجاب اجباریه ، ما تو جامعه مون فساد نداریم؟! مگه پیش از انقلاب که اختیاری بود ، خانمها لخت بودن؟! عکسها و فیلمای اون زمانو ببینید . ولله پوشیده و باوقار بودن . (البته اگه حجابو فقط تو پوشوندن موها نمی بینید) .
  اصلا مگه همین کشورهای اروپایی که حجاب ندارن ، لختن؟! اونام پوشیدگی رو جز اخلاق سالم می دونن و بهش پاییندند . با این تفاوت که جاهایی برا تفریح دارن که پوشش رو کمی آزادانه تر کردن و ما اینو نمی پسندیم . همین .
  انقد کوته فکرانه نظر ندید

 6. خداوند به روح ایشان آرامش دهد.

  • ببخشیدا خانواده ایشون طلب دارند پسر اونا جلوی چشاشون ذره ذره اب شده و در۲۱سالگی تو اغوش مادری پر از عشق و ارزو جان داده خانواده ایشون باید صد میلیون یا بیشتر بپردازند مادر ایشون هر روز سر خاکند و داغدار اصلا ب اندازه ای ک گناهش بزرگ بوده مجازات خوب بوده و…و…و…؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. بابا جان بهشت زوریه؟ خب طرف دلش می خواسته موزیک گوش کنه.. چرا به اسم امر به معروف و نهی از منکر به حریم دیگران سرک می کشید؟

  البته جایی خوندم که پدر مقتول می خواد رضایت بده و خیلی خوشحالم از این کارشون، خدا پسرشون رو رحمت کنه.. من حرفم بابت پسر ایشون نیست، بابت کلیت مطلب میگم که این کار کار صحیحی نیست… اینقدر بکن نکن نکنید به مردم بیچاره!

  فشار اقتصادی به اندازه کافی هست، شما دیگه با روح و روانشون بازی نکنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme