https://telegram.me/empireoflies

حمایت بیوه شاه از کشف حجاب رضاخانی!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «فرح دیبا» بیوه آخرین شاه خاندان پهلوی که پس از انقلاب‌اسلامی ملت ایران با ثروت هنگفت ملت ایران در خارج کشور به سر می‌برد، به مناسبت روز جهانی امسال بیانیه‌ای صادر کرد که اثبات کرد با وجود داعیه حمایت از آزادی‌بیان و آزادی پوشش، اینگونه افراد هنوز حامی اقداماتی مانند «کشف حجاب» رضاخانی هستند و سخنان آنها در حمایت از آزادی در انتخاب پوشش، دروغی بیش نیست.

«فرح دیبا» چند روز پیش با انتشار بیانیه‌ای که یکی از هدف‌های آن ابراز وجود بود، به حمایت از «کشف حجاب» رضاخانی پرداخت و در ادعایی مضحک گفت: “… کشف حجاب رضاشاه در واقع آزاد کردن بانوان ایرانی بود … ۸۰ سال پیش رضاشاه «حجاب اجباری» را از سر زنان ایرانی برداشت، اما جمهوری‌اسلامی به زنان توهین و بی‌احترامی می‌کند …”

سخنان فرح درباره وضعیت زنان در دوران جمهوری‌اسلامی انقدر سخیف است که ارزش پاسخ دادن ندارد و همگان می‌دانند که در چهل سال گذشته بانوان ایرانی به چه درجات بالای علمی، اجتماعی، ورزشی و … رسیده‌اند که با گذشته قابل مقایسه نیست. اما نکته مهمتر و جالبتر آن است که «فرح دیبا» با آنهمه ژست «حقوق بشری» و «آزادی بیان» به صراحت از اقدام احمقانه و ضداسلامی «رضاشاه» و حکومتش در مبارزه با ارزش‌ها و باورهای دینی مردم ایران دفاع می‌کند و اقدام رژیم پهلوی را «مبارزه با حجاب اجباری» می‌داند. سوال اینجاست که آیا در آن زمان هم حکومت جمهوری‌اسلامی وجود داشت که قانون حجاب به «حجاب اجباری» تعبیر شود و یا بانوان ایرانی کاملاً به خواست خود حجاب را رعایت می‌کردند؟ آیا اقدامات رضاشاه در ۸۰ سال پیش و اقدامات فرزندان فکری آن برای مبارزه با حجاب اسلامی غیر از جنگ با احکام دینی و شریعت است؟

افرادی مانند «فرح دیبا» و طرفدارانش آنقدر احمق و نادان هستند که حتی برای تظاهر هم شده صراحتاً به مخالفت و دشمنی با اعتقادات و باورهای دینی مردم ایران نپردازند و ظاهر امر را درست کنند.

انتهای متن/

«فرح دیبا» بیوه آخرین شاه خاندان پهلوی که پس از انقلاب‌اسلامی ملت ایران با ثروت هنگفت ملت ایران در خارج کشور به سر می‌برد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.75 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme