https://telegram.me/empireoflies

حمایت بازیگر انگلیسی از اغتشاشگران!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های اپوزیسیون وامانده و درمانده که در سالهای اخیر در راه مبارزه با رژیم جمهوری‌اسلامی ناکام بوده‌اند ، هر روز دست به ترفندی می‌زنند تا شاید بتوانند در راه مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی گامی بردارند. یکی از اقدامات این رسانه‌ها در سالهای اخیر استفاده از شخصیت‌های فرهنگی و هنری تحت‌عنوان سلبریتی است. این رسانه‌ها می‌کوشند با دعوت از اینگونه افراد، از آنها در جهت اهداف خود استفاده کنند، هرچند که تقریبا اکثر هنرمندان ایرانی در دام آنها نمی‌افتند.

در این راستا، چند روز پیش شبکه صهیونیستی من‌وتو با دعوت از «نازنین بنیادی» بازیگر انگلیسی ایرانی‌تبار سعی کرد از او استفاده سیاسی کند. بنیادی تنها ۲۰ روز از تولدش گذشته بود به همراه پدر ایرانی و مادر انگلیسی‌اش به خارج رفتند و اکنون به زحمت زبان فارسی را تکلم می‌کند و نسبتی به ارزش‌های دینی و ملی مردم ایران ندارد، اما شبکه «من‌وتو» از او می‌خواهد تا هنرمندان داخل ایران را به حمایت از اغتشاشات ماه‌های اخیر دعوت نماید.

«نازنین بنیادی» که در روزهای نخست پس از تولدش از ایران رفته و هیچ‌گاه بازنگشته و احتمالا نمی‌داند ایران کجای نقشه جغرافیا است، ادعا میکند قلبش برای ایران می‌تپد و میگوید: “پیامم به مردم ایران این است که ازتون میخوام پشتیبانی کنید از مردم ایران. ما بلندگو دستمان است و وظیفه دارید تا از مردم حمایت کنیم و آزادی را به آنها برسانیم و هواشون رو داشته باشیم. نمیدانم چرا دلم برای مردم ایران میتپه اما میتپه!!”

ضمنا او فردی است که در جریان مسابقات جام جهانی اخیر، از امضاکنندگان نامه‌ای برای تحریم فوتبال ایران بود، اما خود را ایران‌دوست نشان می‌دهد!

چند روز پیش بود که «مسی علینژاد» فمینیست معلوم‌الحال با حضور در شبکه «من‌وتو» گفته بود که باید از ظرفیت سلبریتی‌ها و بازیگران برای حمایتشان از اغتراضات و مبارزه با حکومت استفاده کرد.

همان‌طور که می‌بینید عناصر و گروه‌های اپوزیسیون بخصوص افرادی مانند «ربع پهلوی» آنقدر بدبخت و مفلوک شده‌اند که برای جلب توجه مردم و همراه کردن آنها با خود، به بازیگران بدنام و بدکاره که از طریق همخوابی با بازیگران مرد غرب دنبال معروفیت هستند، تمسک می‌جویند.

انتهای متن/

رسانه‌های اپوزیسیون وامانده و درمانده که در سالهای اخیر در راه مبارزه با رژیم جمهوری‌اسلامی ناکام بوده‌اند ، هر روز دست به ترفندی می‌زنند تا شاید بتوانند در راه مقابله با نظام جمهوری‌اسلامی گامی بردارند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme