https://telegram.me/empireoflies

۸۰ درصد مخاطبین «شهرام همایون» به او نه گفتند!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون لس‌آنجلسی از جمله عوامل رسانه‌های اپوزیسیون است که به کلاه‌برداری و شارلاتانی حتی در بین دیگر عناصر سلطنت‌طلب معروف است و همین چند روز پیش «مهدی آقازمانی» از اعضای «شورای ملی ایران» علیه او دست به افشاگری زد.

همایون که به اذعان منتقدانش، تشت رسوایی‌اش از بام بر زمین افتاده، از جمله عناصر اپوزیسیون است که در طی سالهای اخیر همواره مخالف حمایت نظام جمهوری اسلامی از نیروهای مقاومت در کشورهای منطقه برای مقابله با تروریست‌های داعشی بوده است. وی در یکی از برنامه‌های اخیر به بهانه مطرح کردن ادعایی درباره تعداد کودکان بی‌سرپرست و بی‌خانمان در شهر تهران، برنامه دفاعی و موشکی ایران را مورد حمله قرار داد و مدعی شد: “… شنیده‌ام که قیمت هر یک از موشک‌های ایران یک میلیون دلار (!) است، به جای موشک درست کردن می‌توان با این پول زندگی آن بچه‌های بی‌سرپرست را سر و سامان داد. در کشور اولویت‌ها رعایت نمی‌شود …”

جدا از اینکه این اپوزیسیون فراری با بیش از ۶۰ سال سن و کلی ادعا، هنوز درک و فهم درستی از اولویت‌های اداره کشور ندارد و به خلط مبحث دو موضوع متفاوت می‌پردازد تا به هدف خود یعنی حمله به نظام جمهوری‌اسلامی و زیر سوال بردن آن برسد، مخاطبین او هم سخنانش را قبول ندارد.

در برنامه مذکور که همایون حمایت جمهوری‌اسلامی ایران در سوریه و عراق را زیرسوال برد، بیش از ۸۰ درصد از مخاطبین او که عمدتاً از مخالفان حکومت ایران هستند هم با ادعاهای همایون مخالفت کردند و حضور نظامی ایران در منطقه را تایید کردند. این نتایح نشان می‌دهد که علاوه بر اکثریت قاطع ملت ایران که حامی پشتیبانی جمهوری‌اسلامی ایران از جبهه مقاومت در راه مبارزه با تروریست‌ها هستند، اقدامات حکومت ایران آنقدر عقلانی و منطقی و در راستای منافع ملی ایران می‌باشد که حتی مخاطبین رسانه‌های بیگانه و اپوزیسیون که قاعدتاً باید مخالف سیاست‌های نظام جمهوری‌اسلامی باشند، اما از آن حمایت می‌کنند.

گفتنی است، در ماه‌های اخیر و بخصوص پس از شهادت مظلومانه شهید «محسن حججی» توسط تروریست‌های داعشی، بسیاری از عناصر اپوزیسیون با توهین به این شهید بزرگوار و دیگر شهدای مدافع حرم، منطق حضور نظامی ایران در عراق و سوریه را زیرسوال بردند. اما این عناصر اپوزیسیون که عمدتاً حقوق‌بگیر دولت‌های آمریکا و انگلیس هستند، حتی یک بار نگفتند که چرا آمریکایی‌ها از آن طرف دنیا و در حالی که هیچ نسبت فرهنگی، اعتقادی و نژادی با مردمان غرب آسیا ندارند، در امور کشورهای منطقه دخالت می‌کنند.

انتهای متن/

 

«شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون لس‌آنجلسی از جمله عوامل رسانه‌های اپوزیسیون است که به کلاه‌برداری و شارلاتانی حتی در بین دیگر عناصر سلطنت‌طلب معروف است و همین چند روز پیش «مهدی آقازمانی» از اعضای «شورای ملی ایران» علیه او دست به افشاگری زد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme