https://telegram.me/empireoflies

حمایت اپوزیسیون از قاتل روحانی همدانی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش یکی از اوباش شهر همدان با شلیک دو گلوله به سمت یک روحانی ۴۶ ساله که دارای سه فرزند بود، او را به قتل رساند. ماجرا از این قرار بود که در هنگام عبور این طلبه در محله خود، سرنشین خودروی پژو ۲۰۶ پیاده شده و دو گلوله به سر روحانی ۴۶ ساله شلیک می‌کند. این روحانی در دم جان خود را از دست می‌دهد. ضارب پس از به قتل رساندن این روحانی با سرعت از محل حادثه متواری می‌شود که روز بعد پس از شناسایی شدن محل اختفایش، در درگیری با نیروهای انتظامی به هلاکت می‌رسد.

پس از رسانه‌ای شدن این خبر معلوم شد که قاتل متأثر از یک دروغ مجازی که توسط برخی سلبریتی‌ها نیز تبلیغ شد، دست به این جنایت زده است. قتل یک روحانی در همدان موجی از شوک، ابراز تأسف و مطالبه برخورد با مجرمان را در فضای مجازی ایجاد کرد. اما در این میان برخی از عناصر اپوزیسیون و ضدانقلاب تلویحاً خوشحالی خود را از کشته شدن یک روحانی ابزار کردند و از قاتل این روحانی که سابقه زیادی در الواطی، زورگیری و تخلف‌های متعدد داشت حمایت کردند.

یکی از این عناصر اپوزیسیون «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون معلوم‌الحال و نان‌خور دولت آمریکا بود که با انتشار مطلبی غیرمستقیم از جنایت مذکور حمایت کرد و نوشت:‌ “… نظرتان چیست که چالش انتشار عکس با اسلحه برپا کنیم تا خواب بر ملاها حرام شود!؟

این ضدانقلاب فراری که سابقه زیادی در حمایت از تحریم ملت ایران دارد، با حمایت از یک جانی و قاتل نشان داد که عوامل داخلی و جامعه هدف اپوزیسیون خارج‌نشین از چه نوع موجوداتی هستند.

البته تنها فخرآور نبود که از یک جانی حمایت کرد. «مهدی میرقادری» از حامیان «ربع پهلوی» که مانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون با متهم کردن قشر روحانی به بسیاری اتهامات در شبکه‌های اجتماعی در تحریک قاتل ماجرای اخیر و افراد مشابه مشارکت داشت نیز با ابراز خوشنودی از جنایت مذکور نوشت: “هر کس باد بکارد طوفان درو می‌کند…”

پس از حمایت برخی از عناصر اپوزیسیون از قاتل روحانی شهید همدانی، بسیاری از کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی به این عمل اعتراض کرده و خواستار برخورد جدی با حامیان قاتل مذکور شدند. این اعتراض‌ها سبب شد تا «علی جوانمردی» خبرنگار صدای‌آمریکا و از نزدیکان فخراور در اقدامی تدافعی ادعا کرد کشتن طلبه همدانی کار عوامل حکومت ایران بود تا به این بهانه شبکه‌های اجتماعی در ایران را محدود کنند! البته اینگونه اراجیف از اپوزیسیون تازگی ندارد و مخالفان حکومت ایران در مواردی که مستأصل می‌شوند به بیان اینگونه دروغ‌ها تمسک می‌جویند.

اینگونه حمایت‌ها از اقدامی تروریستی و جنایت‌کارانه توسط اپوزیسیون، در حالی انجام می‌شود که این افراد بارها منکر احتمال سوریه‌سازی ایران در صورت براندازی حکومت ایران شدند، در حالیکه از سویی افراد مورد حمایت آنها جانیان و قاتل‌هایی هستند که به صغیر و کبیر رحم نکرده و متأثر از دروغ‌های رسانه‌ای ضدانقلاب، افراد بی‌گناه را می‌کشند و از سویی دیگر فخرآور با دعوت از شرکت در چالش «عکس با اسلحه» رسماً و عملاً از جنگ مسلحانه و سوریه‌سازی ایران سخن گفت.

 

انتهای متن/

چند روز پیش یکی از اوباش شهر همدان با شلیک دو گلوله به سمت یک روحانی ۴۶ ساله که دارای سه فرزند بود، او را به قتل رساند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme