https://telegram.me/empireoflies

حمایت اپوزیسیون از حمله نظامی «ارباب» به ایران!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دشمنان واقعی ملت ایران که این روزها خود را اپوزیسیون و برانداز معرفی می‌کنند، روز به روز بیشتر دشمنی خود با ملت ایران را نشان می‌دهند.

یکی از افراد اپوزیسیون که بارها خیانت و دشمنی خود با ملت ایران را نشان داده، «مهدی جلالی تهرانی» است که در ماه‌های اخیر گروهی موسوم به «جریان سوم» را با حضور افراد معلوم‌الحالی مانند «روح‌ا… زم» مدیر کانال آمدنیوز و «عثمان زرقندی» (کاوه آهنگری) از عناصر تجزیه‌طلب ایجاد کرده است. جلالی تهرانی که تاکنون بارها از تحریم اقتصادی ملت ایران حمایت کرده و حتی سابقه پشتیبانی از حمله نظامی به ایران توسط آمریکا را داشته، این‌بار نیز سخنان خائنانه خود را تکرار کرد.

«مهدی جلالی تهران» که خواستار به رسمیت شناخته شدن تفکر صهیونیستی توسط همگان شده، چند روز پیش در صفحه فیسبوک خود با بیان ناامیدی آمریکایی‌ها از عملکرد عناصر اپوزیسیون نوشت: “آمریکا ناامید از مراجعات اپوزیسیون. بی‌برنامه اما متوقع و متکی، بسراغ کشورهای منطقه می‌رود.

پس از انتشار این پست توسط جلالی تهرانی، یکی دیگر از عناصر اپوزیسیون به نام «رضا پرچی‌زاده» که از نزدیکان «علیرضا نوری‌زاده» است و چندین بار در شبکه «صدای آمریکا» به‌عنوان کارشناس حضور داشته و تابعیت آمریکایی هم دارد، علنا خواستار حمله نظامی به ایران شد، در پستِ مذکور نوشت: “آمریکا باید خودش آپوزیسیون درست کند، چنانکه همیشه گفته‌ام. از این جماعتِ باری به هر جهت آبی گرم نمی‌شود … این قافله تا به حشر لنگ است. باید آخر مثل عراقش بکنن … گزینه‌های دیگری هم هست. لزومی ندارد فردی باشد. آمریکا می‌تواند یک شورا تشکیل دهد. هیچ راه دیگری نیست. البته من با فرمانداری نظامی خود آمریکا بیشتر موافقم. بعد از اینکه رژیم افتاد راحت‌تر می‌شود کار کرد.

جلالی تهرانی در پاسخ به پرچی‌زاده تلویحا نظر او را تایید کرد و نوشت: “آمریکایی‌ها می‌گویند به ما نگویید چه کار بکنیم و چه کار نکنیم. بگویید خودتان چه کاری می‌توانید بکنید؛ ما حمایت می‌کنیم … شورای تنبلان بی‌استعداد مدعی؟ چنین حماقتی نخواهند کرد. گفتند که این کار را نمی‌کنند. اما فرمانداری نظامی راه‌حل خوبی است. فقط حاضر نیستند چنین باری را به دوش خودشان بگذارند

«رضا پرچی‌زاده» که علنا گفته بیش از اینکه یک ایرانی باشد یک آمریکایی است، در پایان آمریکا را «ارباب» جهان نامید و تصریح کرد: “راه دیگری نیست. شورای مشترک کشورهای همسایه به دلایل متعدد توانایی و صلاحیت این کار را نخواهد داشت. ارباب خودش باید بکنه. آخرش مجبور می‌شن این خرج رو از جیبشون بدن.

«مهدی جلالی تهرانی» نیز با تایید حمله نظامی آمریکا به ایران به‌عنوان تنها را چاره، گفت: “تا حدودی قبول دارم. چانه‌زنی ما هم باید همین نکته باشه که بهشون بگیم شما هم چاره‌ای ندارید…”

 

انتهای متن/

دشمنان واقعی ملت ایران که این روزها خود را اپوزیسیون و برانداز معرفی می‌کنند، روز به روز بیشتر دشمنی خود با ملت ایران را نشان می‌دهند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme