https://telegram.me/empireoflies

حمایت اپوزسیون از مواضع ضدایرانی بازیگر همجنس‌باز + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «رضا فرهان» بنگاه‌دار مِلک و بازیگر آمریکایی ایرانی‌تبار، چند روز پیش در تجمع آمریکایی‌های مخالف توافق هسته‌ای گروه ۵+۱ و جمهوری اسلامی ایران، به ملت ایران فحاشی کرد و ایران را کشوری توصیف نمود که می‌خواهد به دیگر کشورها آسیب بزند.

«رضا فرهان» بازیگر همجنسباز آمریکایی که یکی از بنگاه‌دارها لس‌آنجلس و از نظر سیاسی نزدیک به حزب جمهوری‌خواه است، سال گذشته نیز در مصاحبه با یکی از رسانه‌های آمریکایی، ضمن حمایت از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفته بود: “به نتانیاهو بگویید که من عاشق و حامی همه کارهایش هستم. اگر بخواهد ایران را بمباران کند، من کاملا حمایت می‌کنم …”

«رضا فراهان» که از دوران کودکی در فرهنگ آمریکایی زندگی کرده و تنها نامی ایرانی را یدک می‌کشد، به گفته دوستانش دارای اخلاق زنانه و عاشق طلا و جواهرات است. هنگامی که خبرنگار با تعجب از او پرسید “تو از حمله به ایران حمایت می‌کنی؟!”، وی پاسخ داد: “من از حمله به ایران حمایت می‌کنم. به نظرم به‌جای عراق باید به ایران حمله می‌کردیم … ایران را تحریم کنید و این آدم بدها را بمباران کنید”.

«رضا فرهان» بنگاه‌دار و بازیگر آمریکایی

«رضا فرهان» بنگاه‌دار و بازیگر آمریکایی

این بازیگر سریال ضدفرهنگ ایرانی و ضد اسلامی «شاهان سانست» که دارای تفکرات صهیونیستی نیز است، در تجمع اخیر در لس‌آنجلس آمریکا، ضمن توهین به اعتقادات مردم ایران، با نفرت، کشورمان را بدترین جای دنیا دانست و از حمله نظامی به ایران حمایت کرد.

«رضا فراهان» همچنین توافق هسته‌ای گروه ۵+۱ با ایران را “کمک رساندن به شیطان” نامید و گفت: “گزینه مورد نظر من گزینه نظامیست اما تحریم مانع تقویت مالی ایران خواهد شد.”

برخی از عناصر اپوزسیون و عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه نسبت به این سخنان «رضا فراهان» واکنش نشان دادند. برخی از آنها از جمله «احمد باطبی» اپوزسیون مقیم آمریکا و از فعالان حوادث ۱۸ تیر ۱۳۷۸ و «سالومه سیدنیا» مجری تلویزیون لندنی «من و تو»، با انتشار ویدئو سخنان اخیر «رضا فراهان» در لس‌آنجلس، با وجود ابراز تعجب نسبت به سخنان نفرت‌آمیز و ضد ایرانی این بازیگر همجنس‌باز آمریکایی، جمهوری‌اسلامی را عامل بیان اینگونه سخنان تندروانه دانستند و در نهایت حق را به «رضا فرهان» دادند و با سخنان او درباره حمله نظامی به ایران همنوا شدند.

«سالومه سیدنیا» در حمایت از اقدام ضدایرانی «رضا فرهان» ادعا کرد: “مقصر رضا فرهان نیست مقصر کسانی‌ هستند که باعث شدن بعضی‌ها که در ایران هستند نفرتی نسبت به آدم‌های بیرون داشته باشن و اونهایی که بیرون هستند نفرتی به داخل ! و هر دو این وسط قربانی …

همچنین «احمد باطبی» در تعریف و تمجید از این بازیگر همجنسباز آمریکایی، او را از جمله فروشندگان موفق ملک در لوس‌انجلس دانست و همجنس‌گرا بودنش را عامل موفقیتش عنوان کرد. وی در انتها به تبلیغ سریال ضدایرانی و پرحاشیه «شاهان سانست» با بازیگری «رضا فرهان» پرداخت.

حمایت عناصر اپوزسیون از سخنان «رضا فرهان» در حالیست که بسیاری از کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی نسبت به این سخنان واکنش نشان داده و سخنان اینچنینی را مغایر با ادعای حقوق‌بشر کشورهای غربی دانستند.

گفتنی است، «شاهان سانست» سریالی درباره زندگی چند ایرانی‌تبارِ بسیار ثروتمند و مرفه است که با سبک زندگی کاملا مغایر با فرهنگ و ارزش‌های ایرانی و اسلامی در یکی از گران‌ترین محله‌های شهر لس‌آنجلس یعنی «بورلی هیلز» زندگی می‌کنند. در این سریال که برخی از بازیگران آن بهائی و یهودی هستند، بسیاری از رفتارهای غیراخلاقی مانند روابط خارج از ضابطه اخلاقی و جنسی، همجنسبازی، خیانت و … به نام فرهنگ مردم ایران تبلیغ می‌شود.

نکته جالب درباره سریال مذکور این است که بسیاری از ایرانی‌های ساکن آمریکا نیز متعقدند سریال «شاهان سانست» چهره‌ای واقع‌گرایانه از ایرانیان و ارزش‌ها و باورهای آنها نشان نمی‌دهد، به نحوی که چندی پیش «شارلوت صفوی» یکی از روزنامه‌نگاران ضدانقلاب مقیم آمریکا در مقاله‌ای در یکی از روزنامه‌های آمریکایی گفته بود: “خواهش می‌کنم، از همه آمریکایی‌هایی که این سریال را تماشا می‌کنند، خواهش می‌کنم یادشان نرود که ما این نیستیم و شیوه زندگی ما هم این چنین نیست.”

انتهای پیام/

«رضا فرهان» بنگاه‌دار مِلک و بازیگر آمریکایی ایرانی‌تبار، چند روز پیش در تجمع آمریکایی‌های مخالف توافق هسته‌ای گروه ۵+۱ و ایران، به ملت ایران توهین کرد و ایران را کشوری توصیف نمود که می‌خواهد به دیگر کشورها آسیب بزند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.3 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. البته این ها مثب یهودیان واقعی و حقیقی منتظرمنجی آخرالزمان نیستند و فقط دنبال منافع خودشون هستن یهودی داریم تا یهودی یهودیان واقعی واقعا انسان های باشرفی هستن اما ان یکی از دسته های یهودیان یهودی فکر نمیکنن بله صهیونیستی فکر میکنن یهودیت هم یه دین الهی هست اما این صهیونیست ها تخریبش کردن لطفا این سایت امبراتوری دروغ وقتی میخواد اسمی از این صهیونیتستی هاببره به جای یهودی ازکلمه صهیونیست استفاده کنه چون درغیراین صورت نظرمخاطب نسبت به یهودیان خوب هم بدمیشه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme