https://telegram.me/empireoflies

حمایت از مفسد افتخاری دیگر برای فتنه گران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به جرات می توان گفت که در چندسال اخیر موضوع «حقوق بشر» پس از «پرونده هسته ای» مهمترین دستاویز کشورهای غربی برای اعمال تحریم های اقتصادی بوده است. توجه ویژه کشورهای غربی به فعالان حقوق بشر و حمایت از آنها سبب شده تا عناصر معاند با پوشش فعال حقوق بشر فعالیت های خود را علیه نظام ج.ا.ا ادامه دهند. چنین شرایطی سبب شده تا نام فعالان حقوق بشر در ایران با پرونده های قضائی گروه بخورد.

 از آنجا که بسیاری از این پرونده ها تنها با هدف سیاه نمایی و جنجال آفرینی دنبال می شود به ضرر افراد در بند تمام می شود. در این باره می توان به موارد متعددی از سوء استفاده از پرونده های قضائی اشاره کرد. پرونده «سکینه آشتیانی» و پرونده «آمنه بهرامی» و …

چندی است که نام «محمدعلی طاهری» و «آیت الله نکونام» در صدر اخبار رسانه های ضدانقلاب قرار گرفته است. فعالان به اصطلاح حقوق بشر که به عنوان بازوی اطلاعاتی رسانه های معاند در داخل کشور فعالیت می کنند همه روزه اخبار و گزارش های متفاوتی را برای آن رسانه ها ارسال می کنند که درباره صحت و صقم بسیاری از آنها شک و تردید وجود دارد!

 برخی از حامیان فتنه ۸۸ که با عنوان «کارزار لگام» به دنبال طرح مباحث حقوق بشری علیه ایران هستند به تازگی بیانیه ی را خطاب به رسانه های آزادی خواه! منتشر کرده اند. اعضای این کارزار که خود از مجرمان سیاسی-امنیتی بوده و سابقه زندان دارند، نسبت به حکم اعدام محمدعلی طاهری ابراز مخالفت کرده و آن را محکوم کرده اند.در این بیانیه آمده است: «ما فعالان کارزار لغو گام به گام اعدام (لگام) حکم اعدام آقای طاهری را که برخلاف قانون بوده و به هیچ عنوان وجاهت قانونی ندارد، شدیدا محکوم می‌کنیم و خواستار آنیم در صورتی که اتهاماتی بر اساس قوانین بر آقای محمدعلی طاهری و فعالیت گروه ایشان وارد است، در دادگاهی علنی و عادلانه به این اتهامات رسیدگی شود.»

 همچنان که گفته شد از آنجا که پیگیری پرونده های قضائی تنها با هدف سیاه نمایی و جنجال آفرینی علیه نظام ج.ا.ا دنبال می شود بسیاری از موارد در آن نادیده گرفته می شود تا بنابر شرایط از آن بهره برداری سیاسی شود! موارد اتهام محمدعلی طاهری [موسس و گرداننده فرقه انحرافی کیهان حلقه] به او تفهیم شده و در دادگاه های متعددی که از حدود پنج سال قبل برگزار شده به تک تک آنها رسیدگی شده است. بنابر اطلاعات موجود هنوز حکم اعدام محمد علی طاهری به جرم «فساد فی الارض» توسط مراجع قضائی تایید نشده است و جنجال رسانه های معاند و عناصر معاند در داخل و خارج از کشور بی دلیل است.

محمدعلی طاهری در تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۹۰ برای سومین بار بازداشت و مورد محاکمه‌ی قانونی قرار گرفت. موارد اتهام در خصوص پرونده قضائی محمدعلی طاهری شامل «فساد فی الارض»، «توهین به مقدسات»، «دخالت در امر پزشکی»، «تهیه و تکثیر و توزیع آثار سمعی و بصری غیر مجاز» و … می شود.

 کارزار لگام که با پوشش فعالان حقوق بشر درصدد رفع محکومیت اعدام از زندانیان سیاسی-امنیتی هستند بار دیگر چهره فریبکارانه و ضدقانونی خود را به نمایش گذاشتند و در پاراگراف پایانی این بیانیه خواهان حضور مردمی در صحنه اجتماعی و پیشگیری از حکم اعدام محمدعلی طاهری شدند!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme