https://telegram.me/empireoflies

حمایت از تروریست به‌نام حمایت از حقوق‌بشر!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در حالی چند روز پیش تعدادی از عناصر تروریست و تکفیری در ایران اعدام شدند که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه در کمال بیشرمی از آنها حمایت می‌کنند و فریاد دفاع از حقوق بشر سر می‌دهند!

تروریست‌های تکفیری که چند روز پیش در زندان رجایی‌شهر کرج و زندان سسندج اعدام شدند، ده‌ها نفر از افراد بیگناه و نیروهای انتظامی و امنیتی را به شهادت رسانده بودند. دو نفر از علمای اهل‌سنت استان کردستان نیز از جمله افرادی بودند که از سوی تروریست‌های تکفیری شهید شده بودند.

قابل تأمل آنجاست که رسانه‌های بیگانه در زمان ترور و شهادت شهروندان بیگناه ایرانی بخصوص دو عالم سنی، سکوت کردند و نفع خود را در زد شدن از آن جنایت‌ها دیدند.

با آنکه تروریست‌های اعدام شدن پیش از دستگیری طی فایل‌های صوتی که منتشر کرده بودند، با ابوبکر البغدادی سرکرده تروریست‌های داعش اعلام بیعت کرده و از داعش حمایت نموده بودند و پس از دستگیری به جنایاتشان اعتراف کرده بودند، اما باز هم دلالان حقوق‌بشری و رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی از آنها حمایت کردند.

«رادیو فردا» به‌عنوان ارگان رسانه‌ای سازمان جاسوسی آمریکا مستقر در شرق اروپا، در گزارشی با انتشار بیانیه کانون غیرقانونی مدافعان حقوق بشر در ایران که توسط «شیرین عبادی» اداره می‌شود، اعدام تروریست‌ها در ایران را محکوم کرد و نوشت: “کانون مدافعان حقوق بشر روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعدام‌های روز سه‌شنبه در ایران را محکوم کرد. کانون مدافعان حقوق بشر در این بیانیه، اتهام‌های اعدام‌شدگان را مبهم و نامشخص خوانده و تصمیم قوه قضاییه به اعدام کردن این افراد را نشانه نبود عدالت توصیف کرده است.

در ادامه این بیانیه آمده که پس از عبور از دهه شصت تصور می‌رفت اعدام های دسته جمعی زندانیان عقیدتی-سیاسی سر آمده باشد اما این فاجعه زنگ خطری دوباره برای جامعه حقوقی ایران است. کانون مدافعان حقوق بشر همچنین از نحوه دادرسی پرونده اعدام شدگان در قوه‌قضاییه انتقاد کرده و از مقام های مسئول در ایران خواسته تا به تعهدات بین‌المللی در زمینه اجرای ضوابط حقوق بشر پایبند باشند …”

این رادیوی آمریکایی ادعا کرد افراد اعدام شده تنها به فعالیت مذهبی و دینی مشغول بوده‌اند!

اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی و رسانه‌های وابسته به غرب بدون توجه به اصول انسانی و تنها در راستای اهداف شوم سیاسی خود در روزهای اخیر در تلاشند تا چهره‌ای مظلوم و بیگناه از تروریست‌های اعدام شده ارائه دهند و همچنین جمهوری‌اسلامی را به کشتار مذهبی هموطننان اهل‌سنت متهم کنند. این در حالیست که عملکرد نظام اسلامی در سالهای پس از انقلاب به روشنی نشان‌دهنده آن است که جمهوری‌اسلامی در راه مبارزه با تروریست به دین و مذهب افراد و گروه‌ها کاری ندارد و همان‌قدر که با تروریست‌های به‌ظاهر شیعه منافقین برخورد می‌کند، با تروریست‌های به‌ظاهر سنی القاعده و داعش و جندا… نیز مماشات نمی‌کند.

همین رویکرد خصمانه رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، خود به خوبی نشان‌دهنده عمق دشمنی استکبار جهانی و عمال داخلی و خارجی آنها با جمهوری‌اسلامی و ملت ایران است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme