https://telegram.me/empireoflies

حمایت از تروریست، کار دست خبرنگار VOA داد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علی جوانمردی» خبرنگار تجزیه‌طلب شبکه دولتی «صدای آمریکا» که بسیاری از اعضای خانواده‌اش از عناصر ضدانقلاب هستند و بخصوص پدرزنش از سران گروهک حزب دموکرات کردستان است، از جمله عوامل معاند و معلوم‌الحالی می‌باشد که برای ضربه به ایران و جمهوری‌اسلامی از هیچ خدمتی به اربابان آمریکایی و صهیونیست خود دریغ نمی‌کند.

جوانمردی که در سالهای اخیر مانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون مامور شده تا روی گسل‌های قومیتی دست بگذارد و با استفاده از ابزارهای رسانه‌های تفاوت‌های مذهبی و قومیتی را به یک بحران تبدیل کند، در هفته‌های اخیر نیز ماموریت یافت تا چند اعتراض معدود در کشورهای عراق و لبنان را در سطح اتفاقی مهم جلوه دهد. این خبرنگار تجزیه‌طلب رسانه دولت آمریکا که مانند «مسیح علینژاد» به دروغ خود را «خبرنگار مستقل» معرفی می‌کند اما به‌طور مستقیم و غیرمستقیم مواجب‌بگیر دولت آمریکا است.

اقدامات آشوب‌طلبانه و حمایت از اقدامات تروریستی توسط این خبرنگار صدای آمریکا سبب شد تا صفحه اینستاگرام او که به مرکز بازتاب اقدامات آشوب‌گرانه در کشورهای منطقه و تشویق مخاطبین ایرانی به اینگونه اقدامات تبدیل شده بود، توسط جمعی از کاربران ایرانی و غیرایرانی ریپورت شده و سبب گردد تا این صفحه فتنه‌انگیز مسدود شود. جوانمردی که همچون «امیرعباس فخرآور» دارای نام خانوادگی نامسمی‌ای است، با فخرآور در خدمت به رژیم آمریکا علیه منافع ملی ایران مسابقه گذاشته و حتی بارها عنوان کرده که منافع آمریکا برای او مهمتر است؛ البته این مسئله خیلی هم عجیب نیست، زیرا او دارای پاسپورت آمریکایی است و زیر پرچم آمریکا قسم خورده که حامی منافع حکومت آمریکا باشد و حتی اگر لازم بود برای دفاع از آمریکا اسلحه به دست بگیرد.

این خبرنگار تجزیه‌طلب پس از مسدود شدن صفحه اینستاگرامش به دلیل حمایت از اقدامات تروریستی، ادعا کرده که این اقدام کار حکومت ایران بود، اما نمی‌گوید چرا پیشتر از زمانی که او از اغتشاشات در ایران حمایت می‌کرد این اتفاق رخ نداد. با این حال اعتراف کرده تا با کمک مقامات آمریکایی به زودی صفحه خود را باز می‌کند و با اقداماتش ادامه می‌دهد. با وجود روال موجود درباره صفحات مسدود شدن در اینستاگرام، در صورت باز شدن دوباره صفحه این مزدور فراری، معلوم می‌شود او با حمایت‌های ویژه مقامات آمریکا این اقدام را انجام داده و در واقع وابستگی خود را به دولت آمریکا ثابت کرده است.

 

 

انتهای متن/

«علی جوانمردی» خبرنگار تجزیه‌طلب شبکه دولتی «صدای آمریکا» که بسیاری از اعضای خانواده‌اش از عناصر ضدانقلاب هستند و بخصوص پدرزنش از سران گروهک حزب دموکرات کردستان است، از جمله عوامل معاند و معلوم‌الحالی می‌باشد که برای ضربه به ایران و جمهوری‌اسلامی از هیچ خدمتی به اربابان آمریکایی و صهیونیست خود دریغ نمی‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme