https://telegram.me/empireoflies

حمایت از ایران به نفعمان نیست

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «هوشنگ امیراحمدی» از عناصر اپوزیسیون مقیم لندن است که تا چند سال پیش به‌عنوان دلال برقراری رابطه بین ایران و آمریکا شناخته می‌شد. وی که سابقه ارتباط با سرویس‌های جاسوسی غربی بخصوص آمریکا را دارد، در برنامه خود که از تلویزیون «کانال یک» (متعلق به شهرام همایون) پخش می‌شود، اعترافی کرد که نشان از وابستگی بسیاری از گروه‌های اپوزیسیون به دولت آمریکا دارد.

امیراحمدی با بیان اینکه در صورت جنگ بین ایران و آمریکا، بسیاری از افراد یا گروه‌های اپوزیسیون نمی‌توانند از ایران طرفدارای کنند، گفت: “در صورت وقوع جنگ گروه‌هایی مانند سازمان مجاهدین خلق (منافقین) که قطعا از آمریکایی‌ها حمایت می‌کنند و هیچوقت طرف ایران را نمی‌گیرند، اما خیلی دیگر از افراد مانند من یا شاهزاده رضاپهلوی نه می‌توانند از ایران حمایت کنند و نه از آمریکا. زیرا اگر از اقدام نظامی آمریکا علیه ایران حمایت کنیم، آبرویی بین مردم ایران برایمان نمی‌ماند و اگر از ایران حمایت کنیم، شرایط زندگی در آمریکا برایمان سخت شده و به ما فشار می‌آورند …”

همان‌طور که پیشتر هم گفته شده، بسیاری از عناصر اپوزیسیون مقیم کشورهای غربی بخصوص آمریکا دارای تابعیت یا مجوز اقامت در این کشور هستند و عملا خود را یک آمریکایی می‌دانند و موضع هستند در جهت منافع این کشور عمل کنند. پس انتظار داشتن از این افراد برای اقدام در جهت منافع ایران و ایرانی عملی عبث و عجیب است.

انتهای متن/

«هوشنگ امیراحمدی» از عناصر اپوزیسیون مقیم لندن است که تا چند سال پیش به‌عنوان دلال برقراری رابطه بین ایران و آمریکا شناخته می‌شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme