https://telegram.me/empireoflies

حمایت ارگان رسانه‌ای آمریکا از کاهش جمعیت ایران

به گزارش امپراتوری دروغ، رادیو فردا در جدیدترین برنامه «ساعت ششم» با اجرای “نیوشا بقراطی” سردبیر صهیونیست این رادیو و کارشناسی حسین قاضیان جامعه‌شناس ضدانقلاب مقیم آمریکا، به موضوع «سیاست افزایش جمعیت در ایران» و تلاش مسئولان جمهوری اسلامی برای افزایش جمعیت کشور پرداخت، اما با وخیم جلوه دادن وضعیت اقتصادی مردم ایران، ادعا کرد که سخن گفتن درباره تعداد فرزند بیشتر سخنی نادرست و برگرفته از تفکرات قدیمی‌ است و با شرایط زندگی امروزی مطابقت ندارد.

این برنامه که مانند دیگر رسانه‌های بیگانه همواره به دنبال ترویج ارزش‌های غربی در بین جامعه ایرانی است، با اشاره به ارزش‌های تمدن غربی و مدرنیته و دعوت مردم به زندگی تجملاتی، تلاش کرد القاء کند که تعداد فرزند زیاد با داشتن زندگی خوب و رفاه اجتماعی در تناقض است و خانواده‌ها نباید به تعداد بیش از ۲ فرزند فکر کنند.

اما واقعیت این است که خطر پیر شدن جمعیت ایران و کاهش جمعیت نیروهای جوان، پویا و فعال خطر بزرگی برای آینده کشور است که در سالهای اخیر چندین بار از سوی امام خامنه‌ای مورد تاکید و توجه قرار گرفته است.

امام خامنه‌ای به ویژه در روزهای اخیر با اشاره به اهمیت فراوان افزایش جمعیت کشور، خاطرنشان کردند: کثرت جمعیت جوان یکی از امتیازات کشور است و در صورت استمرار سیاستها و اقدامات نادرستی که منجر به تحدید نسل و کاهش شدید جمعیت جوان کشور در طول سالهای آینده خواهد شد، دچار ضربه بسیار بزرگی بنام «سالمندی عمومی» خواهیم شد.

ایشان همچنین تاکید کردند: کشورِ بدون جمعیت جوان، یعنی کشورِ بدون ابتکار و پیشرفت و هیجان و شور و شوق، بنابراین، برنامه حیاتی تکثیر نسل باید بطور جدی دنبال و پیگیری شود.

براستی می‌توان یکی از اهداف رسانه‌های ضدانقلاب در ترویج و توصیه فرزند کمتر در بین خانوده‌های ایرانی را این دانست که آنها از سویی به دنبال ترویج افکار و ارزش‌های غیرالهی و مادیگرایانه حکومت‌های مطبوع خود مانند آمریکا در ترویج زندگی صرفا مادی می‌باشند و از سویی دیگر در برنامه‌ای بلند مدت با کاهش رشد جمعیت و در پی آن کاهش جوانان و نیروی کار جامعه به دنبال جلوگیری از پیشرفت، پویایی و موفقیت‌های روز افزون ایران اسلامی‌هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme