https://telegram.me/empireoflies

حمایت آشکار سرکرده منافقین از تروریست‌های داعش

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، مریم رجوی سرکرده گروهک ترویستی مجاهدین خلق (منافقین) که در توهم همیشگی، خود را رئیس جمهور ایران می‌نامد، در روزهای اخیر به طور آشکار از تروریست‌های داعش در عراق و سوریه حمایت کرده است.

“مریم رجوی ابریشمچی قجر” همسر پیشین مهدی ابریشمچی و همسر کنونی مسعود رجوی و نفر شماره یک گروهک تروریستی منافقین که از ابتدای انقلاب اسلامی، دستِ فرقه‌اش به خون بیش از ۱۷ هزار ایرانی آلوده است، چند روز پیش از تروریست‌های “دولت اسلامی عراق و شام” حمایت کرد و جنایت‌های آنها را “انقلاب مردم عراق” نامید که به گفته او هدفشان سرنگونی حکومت مرکزی عراق است.

“مریم رجوی ابریشمچی قجر” همچنین در سخنانی احمقانه، آرزوها و خواب‌های خود را به زبان آورد و سرنگونی حکومت نوری مالکی در عراق را آغاز سرنگونی حکومت جمهوری اسلامی دانست و مدعی شد آنچه در عراق در جریان است انقلابی حقیقی بر علیه رژیمی استبدادی است. البته گویا او همانند بسیاری از موارد دیگر به این موضوع فکر نکرده است که حکومت جمهوری اسلامی اگر قرار بود به این سادگی سرنگون شود، باید در همان سالهای نخست پس از انقلاب اسلامی سرنگون می‌شد و گروهک‌های مسلحانه‌ای مانند داعش و منافقین در برابر توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران حرفی برای گفتن ندارند.

گروهک تروریستی منافقین چندی پیش نیز از گروه‌های تروریستی در سوریه حمایت کرده بود. چند هفته پیش احمد جرباء رئیس ائتلاف معارضان سوری در دیدار با مریم رجوی در پاریش، گروهک منافقین را “برادران” معارضان سوریه خواند. مریم رجوی نیز در این دیدار آرزو کرده بود با ادامه مبارزات نیروهای مقاومت ایران (منافقین) و انقلابیون سوریه، مردم هر دو کشور از شر حکومت‌های مستبد خلاص شوند!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme