https://telegram.me/empireoflies

حقیقتی سیاه از خدمات خاندان پهلوی!!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا عده ای علی رغم اینکه دم از آزادی و پیشرفت و حقوق بشر و…., فاصله گرفتن از دوران های گذشته می زنند, ولی برای ایجاد شبهه به دوران کهن دیکتاتوری و دور از دموکراسی و آزادی زمان شاهان ظالم برگشته و از آن دوران به نیکی یاد می کنند و در شبکه های اجتماعی دم از خدمات رضاخان قلدر و دیکتاتوری می زنند که به هیچ منطقی پایبند نبوده است.

در پاسخ چنین ادعایی باید گفت اولا جواب به اصطلاح خدمات رضا شاه در فضای مجازی بارها به صورت علمی گفته شده و وقتی به این پاسخ ها نگاه می کنیم متوجه می شویم آنچه نامش را خدمات گذاشته اند فقط در جهت سلطه ی استکبار و خیانت بوده است. که در ادامه بر اساس همین به چند مورد که به خدمات نام برده می شود توضیح می دهم.

وقتی خیانت رضاخانی خدمت پهلوی خوانده می شود

ثانیا ملت ایران در زمان دیکتاتوری پهلوی فقیر بود و دلیلش هم بی حساب و کتابی و دزدی خاندان پهلوی و عدم توجه به مناطق محروم بود, چگونه ادعا می شود که وضع مردم در زمان پهلوی از نظر اقتصادی خوب بوده به گونه ایی که پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها می گویند ما عید تا عید برنج می خوردیم و حتی نان مردم بیشتر از جو و ذرت بود, چرا ؟ چون خاندان پهلوی اول و دوم, ثروت مردم را غارت می کردن و به این دزدی بی شرمانه اعتراف هم کرده اند و هم اکنون با همین اموال دزدی در کشورهای غربی علیه ملت بزرگ ایران توطئه می کنند.

دانشگاهی که از آن دم زده می شود استکبار به ایران آورد و با غرب زده های غش کرده ی غرب ایجاد شد تا سرباز تربیت کند, که نوکری غربی ها را بکنند و الان هم بزرگترین گرفتاری ما از همین روشنفکران غرب زده است، امام فرمود ما از شر رضا خان و پسرش آزاد شدیم ولی به این زودی از شر این لیبرال های بی دین خلاص نمی شویم.(به این مضمون).

از کدام امنیت زمان شاهان می گویند؟ از زورگویی خان های بی ادب و نامرد به مردم ایران در روستاها یا خفقان حاکی از شکنجه های ساواک یا دزدی های سر گردنه که هنوز کام مردم را تلخ دارد؟

از کدوم راه و پل می گویند؟ اگر عکس های شهرهای ایران را قبل از انقلاب نگاه کنید می بیند مانند کور ده های بزرگی بوده اند که هیچ خدماتی در آنها نبود ,روستاها که جای خود دارد. بله کاخ هایی که آمریکایی ها برای این خاندان ساخته بودند خوب و پیشرفته بود ولی در جنوب همین تهران، بیخ گوش شاه ،کودکان از گرسنگی می مردند.

از نظر فرهنگی نیز خاندان پهلوی به تبعیت از استکبار انگلیس و امریکا و به بهانه ی پیشرفت به مبازره با دین و قوانین الهی پرداخت و به جنگ خدا رفته بود؛ از ترویج بی حجابی، بی حیایی، راه اندازی خانه های شیطانی و فساد اخلاقی و شرارت گرفته تا رضایت اربابان با خیانت به زنان ایران.

از کدام قدرت حرف می زنند؟ ایران قبل از انقلاب پایگاه و پادگانی برای آمریکا بود و شصت هزار سرباز و درجه دار آمریکایی هر جنایتی را مرتکب می شدند و در ایران علاوه بر حقوق ماهانه، حقی به نام حق توحش از ایران می گرفتند بدین معنا که ایرانی ها وحشی هستند، عرب ها از پادگان آمریکا در ایران قبل از انقلاب حساب می بردند ولی در این پادگان یک ملت تحقیر می شد.

خرید کشوری بنام سنگاپور توسط شاه هم از حرف های خنده دار است که یک کشور توسط کشوری دیگر خریده شود در حالی که از بی لیاقتی همین شاه و با تهدیدات استکبار، بحرین که بهترین نقطه استراتژیک منطقه بود، از ایران جدا شد، این هم از خدمات شاه !!

شاه تا آخر عمر نوکر آمریکا بود و علی رغم اینکه این دزد بدبخت میلیونها دلار پول و ثروت ایران را دزدیده و همراه داشت، ولی حتی برای مدت کوتاه هم موافقت نکردند که در امریکا زندگی کند.

در متنی که به اسم خدمات شاهان پهلوی در شبکه های اجتماعی پخش گردیده به صورت آشکار علیه دین و اسلام نوشته شده, در حالیکه نویسنده از خدمات اسلام به جهان بشریت نا اگاه است یا مغرضانه در پی دور کردن جوانان از دین خداست در حالیکه پیشرفت غرب تحت تاثیر خدمات علمی اسلام می باشد که جا دارد نگاهی به تاریخ داشته باشد تا بداند و کودکانه و نابخردانه حرف نزند.

آواز دهل شنیدن از دور خوش است

مزخرف گویی نویسنده چنین متن هایی حاکی از این است که اطلاع از خدمات و برکات انقلاب ندارد و یا مغرضانه و از عناد نوشته است و تصور می کند مردم مانند همان زمان دیکتاتورهای پهلوی در فلاکت به سر می برند, در حالیکه چنین نیست؛ مردم ایران علی رغم اینکه مشکلاتی دارند ولکن در استقلال، عزت و سربلندی زندگی می کنند و به یکی از قدرت های بزرگ علمی،نظامی و فرهنگی در منطقه تبدیل شده اند.

در پایان نیز انجام بعضی از اعمال شیعه که اسلام را زنده داشته مانند بزرگداشت اربعین را به تمسخر گرفته است, در حالیکه نویسنده از درک اعتقاد و عشق به خدا و اهل بیت عاجز است ولی خوب فهمیده شیعه با این مراسمات و مناسبات قدرت برتر در جهان را دارد.

در مسیر خدا عشق حرف اول را می زند نه عقل, و عاشقان در حفظ دین جان می دهند که روبه صفتان از درک آن عاجزند، پس تمسخر می کنند چنان که بعضی ها واقعه کربلا را که عاشقانه توسط امام حسین (ع ) شکل گرفت درک نمی کنند و نقد می کنند در حالی که این ایثارگری از فهم این افراد حقیر بزرگتر است.

انتهای پیام/دانا

اخیرا عده ای علی رغم اینکه دم از آزادی و پیشرفت و حقوق بشر و…., فاصله گرفتن از دوران های گذشته می زنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme