https://telegram.me/empireoflies

حقایقی تلخ از گسترش پدیده شوم برده‌داری نوین در امارات

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی نبأ اعلام کرد: شرکت‌های امنیتی امارات پشت پرده، جوانان قبایل عربی در مرکز آفریقا را جهت شرکت در تجاوز علیه یمن بکار می‌گیرند؛ ابوظبی به همین منظور با پرداخت ماهانه سه هزار دلار و اعطای تابعیت اماراتی، جوانان کشور‌های لیبی، چاد و نیجر و همچنین قبایل التبو در آفریقا را فریب می‌دهد.

این گزارش می‌افزاید: پرداخت اموال وسوسه انگیز زندگی، جوانان آفریقا را کاملا تغییر داده است، زیرا آن‌ها در فقر بسر می‌برند و با چوپانی و یا قاچاق کالا روزگار می‌گذرانند و در صدد یافتن فرصتی برای زندگی بهتر هستند هر چند این امر از راه مهاجرت غیرقانونی تحقق یابد.

فعالان شبکه‌های اجتماعی خاطرنشان کردند که تقریبا ده هزار جوان این قبایل (التبو) ظرف سه سال تجاوز (ائتلاف عربی – آمریکایی) علیه یمن به خدمت گرفته شده اند و آن‌ها پس از بازگشت نقش بازرگانان اماراتی را در این فرآیند (برده داری) در طی سفرشان به نیجر و سایر کشور‌های آفریقایی برملا کردند.

کمپینی در میان فعالان چاد در اینترنت تشکیل شده است که جوانان را از فعالیت به نفع امارات برحذر می‌دارد و از جامعه بین الملل می‌خواهد تا هر چه زودتر مانع از این جنایت وحشتناک شود؛ جنایتی که بر سوءاستفاده از فقرا مبتنی است و در چارچوب برده داری و تجارت انسان‌ها قرار دارد.

منابع نزدیک به خانواده‌های جوانان آفریقایی که اخیرا به امارات سفر کرده اند، می‌گویند: ‘دولت ابوظبی فرزندان شان را فریب داده و متقاعد می‌کند که به امارات جهت کار در شرکت‌های امنیتی موجود در آنجا به منظور دریافت پول و امتیازات هنگفت بروند و وقتی که وارد امارات می‌شوند توسط شرکت‌های ویژه امنیتی آموزش دیده و سپس در جبهه‌های نبرد در یمن به عنوان عناصر ارتش امارات توزیع می‌شوند.’

پس از برملا شدن این موضوع، ابوظبی برای انجام این کار از افراد واسطه استفاده می‌کند، از جمله آن‌ها یک شخصیت دیپلماتیک چادی است که اخیرا به نیجر سفر کرد تا قبایل عرب موجود در آنجا را با انجام مذاکرات مستقیم متقاعد کند تا در ازای دریافت امتیازات مالی اجازه دهند فرزندان شان به ارتش امارات بپیوندند.

ائتلاف عربی – آمریکایی به سرکردگی عربستان از ششم فروردین ۹۴ در یورشی ضدانسانی به منظور بازگرداندن عبدربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری یمن به این کشور مسلمان نشین حمله کرد و به محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور پرداخته است؛ این حمله و محاصره موجب خسارات فراوان به مردم و کشور یمن شده است. ارتش و مزدوران اماراتی نیز در استان عدن در جنوب یمن مستقر شده و این استان را تقریبا به اشغال خود درآورده اند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

امارات به عنوان یک کشور عرب نشین حاشیه خلیج فارس، جوانان فقیر و تهیدست و نیازمند آفریقایی را به خدمت نظامی گرفته و آنها را جهت نبرد به یمن گسیل می دارد که در واقع یک نوع بردگی مدرن در دوران معاصر به شمار می رود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme