https://telegram.me/empireoflies

حضور کارشناسان شبکه من و تو در یک شبکه وهابی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحضور تعدادی از کارشناسان شبکه لندنی من و تو در یکی از شبکه‌های وهابی سعودی با نام کلمه در روزهای اخیر خبرساز شده و بیش از پیش ارتباط عوامل این شبکه را با عناصر وهابی هویدا ساخته است.

یکی از این افراد حاضر در این شبکه «نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست فراری بود که در سال‌های اخیر به دلیل ثروت سلطنت‌طلبان و در راس آنها «ربع پهلوی»، خود را به آنها نزدیک کرده به وضعیت پس از زلزله اخیر تهران اشاره و با سیاه‌نمایی سعی در ضعیف نشان‌دادن مدیریت شهری داشت.

در ادامه حسن شریعتمداری، فرزند کاظم شریعتمداری و حسن اعتمادی دبیرکل کنگره سکولار دموکراسی که هر دو از کارشناسان شبکه من و تو هستند، با گزافه‌گویی حضور ایران در کشورهای عراق و سوریه و کمک به گروه‌های مقاومت را بی‌مورد عنوان کردند و در شبکه وابسته به جریان وهابیت سعودی، از جنایات گروه تروریستی داعش حمایت کردند.

حمایت این افراد از گروهک‌های تجزیه‌طلب و متقابلا حمایت شبکه‌های وهابی از این عناصر ضد انقلاب، چندان هم مخفی نیست، به طور مثال بعد از برگزاری پنجمین کنگره سکولار دموکرات‌های ایران در تاریخ ۲۸ و ۲۹ ماه اکتبر ۲۰۱۷ در شهر کلن آلمان، گردهمائی دیگری با نام «کنفرانس شورای دموکراسی خواهان»، در همان شهر، برگزار شد و ائتلافی متشکل از سازمان‌ها، احزاب و تشکل‌هاى مدنى و سیاسى مخالف رژیم ایران در خارج از کشور، تحت عنوان “شورای دموکراسی‌خواهان ایران” روز شنبه ۱۸ نوامبر (۲۷ آبان ۹۶) در شهر کلن آلمان، اعلام موجودیت کرد. (اینجا بخوانید)

در کنفرانس فوق افرادی مثل “حسن اعتمادی” از اعضای هیات مدیره سکولار دمکرات‌ها، اسماعیل نوری علا، “یوسف بنی طرف” از رهبران حزب تروریستی الاحواز و همچنین “احمد رافت” حضور داشتند.

نتیجتا از این دست اقدامات می‌توان ارتباط گسترده و تنگاتنگ شبکه من و تو و شبکه‌های وابسته به رژیم آل‌سعود را به خوبی مشاهده کرد.

گفتنی است، شبکه ماهواره‌ای «کلمه» که با وجود تبلیغ افکار انحرافی و وهابی، از حامیان گروه‌های تروریستی در منطقه بوده، در سال‌های اخیر از مخالفان جمهوری‌اسلامی پشتیبانی کرده و حتی با برخی از سران اپوزیسیون مانند «ربع پهلوی» مصاحبه انجام داده است.

انتهای متن/

حضور تعدادی از کارشناسان شبکه لندنی من و تو در یکی از شبکه‌های وهابی سعودی با نام کلمه در روزهای اخیر خبرساز شده و بیش از پیش ارتباط عوامل این شبکه را با عناصر وهابی هویدا ساخته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme