https://telegram.me/empireoflies

حضور معنا دار تجزیه طلبان سیستان در کنگره آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: گسل های قومی از جمله نقاط مورد توجه دشمن برای نفوذ و ایجاد زلزله های اجتماعی و سیاسی است در حالی که تمامی حربه های نظام سلطه در شکست ملت ایران به بن بست رسیده است تنها راه باقی مانده برای دشمنان ملت ایران تحریک قومیت ها است که در لسان رهبر معظم انقلاب در دیداری که چند ماه پیش با نمایندگان مجلس داشتند به این نکته اشاره نمودند.

رهبرمعظم انقلاب در هشداری به نمایندگان مجلس فرمودند: دشمن در تلاش است تا گسلهای قومی، عقیدتی و جناحی را فعال و تبدیل به زلزله کند، بنابراین نمایندگان مجلس باید تلاش کنند تا این طراحی دشمن به نتیجه نرسد.

اما در ماه های اخیر در پی افزایش تنش میان جبهه استکبار با نظام اسلامی تحریکات قومیتی و تشویق این قومیت ها به مبارزه مسلحانه با حکومت مرکزی نیز افزایش یافته است. در همین راستا اخبار و گزارشات بسیار زیادی از منابع موثق می رسد که گروهای جدایی طلب در پی این هستند که جلسات و هماهنگی های خود را افزایش دهند و همگی در راستای مبارزه مسلحانه با حکومت مرکزی در حال تقویت خود هستند .

البته از فعالیت های رسانه ای این گروه ها نباید غالفل شد تا جایی که در ماه های اخیر شبکه ای مثل بی بی سی فارسی و صدای آمریکا به مامن تروریست ها تبدیل شده و تبلیغات فراوانی برای این گروهک ها انجام می گیرد .

به عنوان مثال شبکه صدای آمریکا این هفته میزبان شخصی تحت عنوان ناصر بلیده ای که خود را رئیس سازمان اقلیت های بدون نمایندگی و سخنگوی حزب مردم بلوچستان معرفی می کرد بود وی در خصوص فعالیت های خود می گوید که در کنگره آمریکا حاضر شده و به نمایندگان آمریکایی گزارش هایی مبنی بر فعالیت هایشان بر ضد نظام مقدس اسلامی را داده تا حمایت هر چه بیشتر این نمایندگان و دولت آمریکا را فراهم آورد .

وی در این مصاحبه می گوید که بسیاری از نمایندگان کنگره آمریکا از بلوچستان مستقل حمایت می کنند و ما در گنگره در حال رایزنی هستیم که نمایندگان را نسبت به وضعیت مردم بلوچستان و سیر کلی رفتار حاکمیت ایران با این منطقه از ایران واقف کنیم .

این عنصر ضد انقلاب و جدایی طلب در ادامه در پاسخ به سوالی که از وی در خصوص تاثیر گروه های مسلح در میزان عقب ماندگی و فقر در این استان چقدر است می گوید که این مسائل به گروه های مسلح ارتباطی ندارد بلکه به نحوه دیدگاه حکومت مرکزی ارتباط دارد زیرا در رژیم گذشته ایران که گروههای مسلح وجود نداشتند هم بلوچستان عقب مانده بوده .

لازم به یاد آوریست که اخیرا فعالیت های گرو ههای تجزیه طلب شرق کشور به شدت افزایش یافته و به تبع آن فعالیت های رسانه ای این گروهها نیز با شیب بسیار تندی افزایش یافته مثلا یکی از ضد انقلابیون شرق کشور در ماه گذشته با شرکت در مراسم حج مصاحبه هایی را با شبکه های عربی بر ضد انقلاب اسلامی داشته و هم زمان نیز در همان ایام با برخی از مسئولان ارشد سعودی در خصوص همکاری های تسلیحاتی و حمایت های مالی از گروهک های تجزیه طلب شرق کشور گفتگو نموده است .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme