https://telegram.me/empireoflies

حضور محکومان امنیتی در تجمع پاسارگاد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از ماه گذشته بسیاری از شبکه های ضد انقلاب به ویژه سلطنت طلبان تبلیغات فراوانی را برای تجمع ۷ آبان که از آن به عنوان روز کوروش یاد می کنند در رسانه هایخود داشتند.

دیروز به همین خاطر جمعیتی بالغ بر هزاران نفر در آرامگاه کوروش در پاسارگاد شیراز گرد هم آمدند که با کوروش پادشاه هخامنشی تجدید بیعت کنند!! البته بسیاری از افراد در این تجمع به نیت این آمده بودند که اقدامات تجزیه طلبانه برخی از ایران گرایان را محکوم کنند که در واقع همان سلطنت طلبان هستند که در یک سال گذشته مدام از تجزیه ایران در رسانه های فارسی زبان صحبت می کنند.

مراسم دیروز پاسارگاد بسیار مشکوک به نظر می رسید زیرا همین تجمع البته در ابعادی بسیار کوچک در سال های پیش هم وجود داشت ولی در روز گذشته تعداد جمعیتی که به این مکان آمده بودند بسیار بیشتر بود و قابل قیاس با دفعات قبل نبود. همین موضوع باعث شده تا ظن دخالت برخی از افراد و آوردن مردم به اجبار در این تجمع را تقویت نماید تا در مقابل نظام و حاکمیت قد علم نمایند.

دیروز در تجمع پاسارگاد برخی از محکومان امنیتی که در این روز ها دوران حبس خود را می گذرانند و به بهانه بیماری در مرخصی  خارج از زندان به سر می برند در این تجمع قابل تامل بود. به عنوان مثال اسماعیل عبدی، محمود بهشتی لنگرودی که هر دو به جرم تحریک معلمان و اقدام علیه امینت ملی و همدسی با دول متخاصم به حبس محکوم شده اند در این تجمع دیده می شود.

این دو نفر بار ها در سال های گذشته فرهنگیان اقصی نقاط کشور را به بهانه مشکلات صنفی شان به تجمع و آشوب در مقابل نهاد های حکومتی تشویق نموده و هم زمان برای فشار آوردن به دولت اقدام به انتشار بیانیه های تند بر علیه نهاد های قانونی کرده اند.

این افراد که تخصص بالایی در گرد هم آوردن فرهنگیان در سال های گذشته دارند بعید نیست که در این فقره نیز با گرفتن دستور از خارج از کشور عده زیادی را با اهداف خاص به این تجمع آورده باشند.

لازم به یاد آوریست محمود بهشتی لنگرودی و اسماعیل عبدی در سال ۹۲ به جرم “تبلیغ علیه نظام و اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی”در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی به ۵ و ۶ سال زندان محکوم شد.ود ر اردیبهشت ماه امسال دست به اعتصاب غذا زدند و نهایتا پس از ۲۰ روز به بیمارستان منتقل و پس از آن با قید شروطی آزاد شدند که البته حضور در این مراسم احتمالا نقض آن شروط بوده .

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme