https://telegram.me/empireoflies

حضور خبرنگار manoto در جشن استقلال اسرائیل!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی قبل مطلبی در خصوص پشت پرده خوفناک شبکه من وتو منتشر شد در این مطلب با اشاره به تاریخچه تاسیس این شبکه آورده بودیم که این شبکه توسط دو تن از اعضای اپوزیسیون به نام‌های کیوان و مرجان عباسی تأسیس شده است. ایده اصلی این شبکه و شرکت مرجان تی وی اولین بار در شورای مرکزی اتحاد جمهوری خواهان ایران که شاخه‌ایاز تشکیلات YFA یا یهودیان فعال آزاد در هلند است مطرح شد و در آن شورا تصمیم بر این گرفته شد که دوتن دو نفر از اعضای فعال تشکیلات اتحاد جمهوری خواهان که البته سابقه کار و فعالیت رسانه‌ای داشته‌اند بهنام‌های کیوان عباسی و مرجان عباسی برای تأسیس شبکه‌ای مستقل انتخاب شوند.

نحوه فعالیت و کار این شبکه می‌بایست با سایر شبکه‌های هم‌طراز متفاوت می‌بود لذا بعد از جلسات مختلف ایده تأسیس شبکه من و تو مطرح شد و در ۶ آبان ۱۳۸۹ این شبکه بر روی آنتن رفت.

چندی پیش حسن اعتمادی یا همان سهراب اعتمادی در گفتگویی که بعدها به طرز ناشیانه‌ای آن را تکذیب نمود ادعا کرده بود که در اوایل کار شبکه من و تو از مدیران اجرایی این شبکه بوده ولی بعدها مشخص شد که وی از این شبکه اخراج شده است. دلیل اخراج وی نیز گفته شد که وی با پانته‌آ مدیری یکی از مدیران تشکیلات کی افای  ارتباطاتی را داشته و ازآنجایی‌که در این تشکیلات که مجموعه بالادستی شبکه من تو است کسی از خیریهودی‌ها نمی‌تواند با شخصی یهودی ارتباط داشته باشد بنابراین حسن اعتمادی به دلیل خیانت به قوانین تشکیلات از این شبکه اخراج شد ولی به دلیل داشتن سوابق سیاسی در تشکیلات اتحاد جمهوری خواهان هنوز فعالیت می‌کند.

گفته می‌شود تشکیلات وای اف ای مقدمات کار من وتو را اعم از هزینه‌ها، برنامه، بخش آرشیو، مکان و ساختمان، تجهیزات و حتی انتخاب مجریان و عوامل و دست‌اندرکاران را فراهم کرد و شبکه من و تو بعد از ۶ ماه تأسیس شد. البته حسن اعتمادی در این خصوص گفته بود که اینن سرمایه‌ها با رایزنی برخی از مدیران این شبکه با مقامات پنتاگون و وزارت امور خارجه آمریکا انجام‌گرفته و هم اکنون این نهادها از اینن  شبکه حمایت حداکثری دارند.

طریقه فعالیت گروه وای اف ای و اتحادیه جمهوری خواهان و جذب افراد به این شبکه این‌گونه  است که در ابتدا با ظاهر عوام‌فریبانه افراد سیاسی و فرهنگی را جذب کرده و سپس بعد از گذشت مدتی آنها را با شرایط گروه آشنا کرده و در ابتدا آنها را با وعده‌های مسئولیت‌های چنین و  چنانی در آینده ایران فریب داده و سپس آنها را به عضویت تشکیلات درآورده و به‌مرور هر چه دارند و ندارند را به‌صورت ماهیانه از آنها می‌گیرند.
در این شبکه زنان و مردانی که وارد می‌شوند تا ۵ سال حق ازدواج و یا فرزند آوری را ندارند و به صورت ماهیانه هم باید افرادی را به این شبکهه معرفی نمایند. به همین دلیل است که افرادی که در این شبکه کار می‌کنند هیچ‌گاه تاکنون به‌صورت رسمی در این شبکه ازدواج‌نکرده‌اند.
گفته می‌شود قوانین تشکیلات یهودی در این شبکه و شبکه پشتیبان آن نیز وجود دارد و افراد به‌محض ورود به این شبکه به فرقه بهائیت گرایش پیدا می‌کنند و باید کاملاً در اختیار مدیران شبکه باشند. همچنین افراد زیادی از کارکنان این شبکه در گردهمایی‌های خانگی و سازمانی تشکیلات مرتبط با صهیونیست ها و اسرائیل حضور دارند و به این امر نیز افتخار می‌کنند.

حتی شنیده‌شده در برخی از این گردهمایی‌ها که در مناسبت‌های مخصوص در میان آیین یهود برگزار می‌شود کارکنان و مجریان این شبکه به سبک یهودیان صهیونیست و فراماسون‌ها آیین‌ها مخصوص یهودیان را به جا می‌آورند مثل جشن پوریم که در این روز یهودیان برای کشتار بیش از ۷۰۰۰۰ ایرانی در قرن‌ها پیش توسط یهودیان شربت‌ها رنگی به نشان خون ایرانیان می‌خورند و اعمال شنیع جنسی هم انجام می‌دهند.

البته همه این اعمال به دلیل افشا نشدن ماهیت پلید این شبکه درنهایت پنهان‌کاری انجام  می‌شود ولی برخی از این مراسمات در سال‌های اخیر به‌صورت تصادفی توسط برخی از این مجریان به اطلاع مخاطبان می‌رسد مثلاً چند روز پیش مریم فقیه ایمانی در اینستاگرام خود خبر از شرکت خود در جشن استقلال اسرائیل داد و با آرزوی صلح برای مردم اسرائیل کرد!

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme