https://telegram.me/empireoflies

حضور تجزیه‌طلبان در تلویزیون‌های مدعی وطن پرستی+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از افشای پشت پرده تلاش عناصر تجزیه طلب در خیانت به ملت ایران و همچنین ماجرای عبدالمالک ریگی کمتر کسی فکر می کرد که اپوزیسیون بخواهد بار دیگر با طناب پوسیده تجزیه طلبان و تروریست ها به قعر چاه سقوط کند اما گویا طمع برای دریافت چند هزار دلار بیشتر دیگر وجدانی برای اپوزیسیون باقی نگذاشته است.

در حالیکه اپوزیسیون با شعارهای وطن پرستانه و جنجالی ادعای مبارزه سیاسی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دارد اما پشت پرده با عناصر تجزیه طلب زد و بند دارد. پس از افتضاح ماجرای عبدالمالک ریگی و عملیات تروریستی گروهک الاحوازی گمان می رفت دیگر کسی به سراغ تجزیه طلبان نخواهد رفت، مدعیان وطن پرستی اما یکی پس از دیگری فرش قرمز برای عناصر تجزیه طلب پهن می کنند.

علیرضا نوری زاده به تازگی از «رضا حسین بُر» یکی از فعالان به نام تجزیه طلب برای حضور در برنامه تلویزیونی دعوت بعمل آورده است. نوری زاده، رئیس شبکه تلویزیونی «ایران فردا» چند روز پیش با «رضا حسین بُر» در برنامه تلویزیونی «پنجره ای رو به خانه پدری» مصاحبه کرده است.

علیرضا نوری زاده که در ماجرای عبدالمالک ریگی و گروهک تروریستی «جندالله» نقش رابط رسانه ای این گروهک را ایفا می کرد، این روزها تلویزیون خود را در اختیار تجزیه طلبانی قرار داده است که حامی اقدامات تروریستی کسانی چون ریگی هستند. گفتنی است رضا حسین بُر در زمان مرگ «عبدالرئوف ریگی» ضمن ارسال پیام تسلیت و ابراز اندوه فراوان به لزوم انتخاب رهبری جدید برای بلوچستان تاکید کرد.

اما این موضوع تمام ماجرا نیست! رضا حسین بُر در یک برنامه از پیش تعیین شده و هماهنگ با سعودی ها در سالی که ایرانی ها از حج عمره و تمتع محروم شده بودند، در مراسم حج حضور یافت و در یک مصاحبه تلویزیونی مراتب رضایت و خوشنودی خود را از سعودی ها اعلام کرد.

یکی از عناصر ضدانقلاب خارج از کشور درباره مدیران یکی از شبکه های تلویزیونی معاند می نویسد: «متاسفانه متوجه شدم جریان منتصب به شهرام همایون تظاهرات های خرمشهر را با عنوان جعلی «محمره» تبلیغ کرده است، عنوانی که برای پان عرب های تجزیه طلب حامی عربستان است!».

شهرام همایون، رئیس شبکه تلویزیونی «کانال وان» نیز چند روز پیش در اقدامی مشابه از یک تجزیه طلب دعوت بعمل آورده بود. این اتفاق در حالی روی می دهد که او در تمام برنامه های تلویزیونی خود فریاد ایران ایران سر می دهد! او چندی پیش ناآرامی ها در خرمشهر را با عنوان جعلی «محمره» تبلیغ کرده بود، عنوانی که برای پان عرب های تجزیه طلب حامی عربستان سعودی است!

انتهای پیام/ما هستیم

پس از افشای پشت پرده تلاش عناصر تجزیه طلب در خیانت به ملت ایران و همچنین ماجرای عبدالمالک ریگی کمتر کسی فکر می کرد که اپوزیسیون بخواهد بار دیگر با طناب پوسیده تجزیه طلبان و تروریست ها به قعر چاه سقوط کند اما گویا طمع برای دریافت چند هزار دلار بیشتر دیگر وجدانی برای اپوزیسیون باقی نگذاشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme