https://telegram.me/empireoflies
نسبت به سؤاستفاده‌های احتمالی آمریکا و همپالکی‌های آن برای ایجاد موج و موج سواری و انحراف تجمعات اعتراضی مردم به اغتشاشات و تخریب اموال عمومی و بیت المال و ایجاد نارآمی و امنیت وآشوب با عوامل نفوذی و منافقین و ضدانقلاب هشدار بود.

حضوری از جنس اعتراض، نفوذی از جنس اغتشاش

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمحمد عزیزی طی یادداشتی به اعتراضات مردمی نسبت به اقدامات دستگاه های اجرایی و گرانی و فشارهای مالی بر قشر کم درآمد جامعه و سوءاستفاده عوامل نفوذی و ضدانقلاب در تحریک اعتراضات مردمی به اغتشاشات ضد نظام پرداخت.

متن این یادداشت به‌شرح زیر است:

با نگاهی اجمالی می توان به راحتی دریافت که کشور ایران با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی در منطقه خاورمیانه و ثروت های ملی و ذخائر طبیعی از دیرباز مورد توجه ابرقدرتهای جهان برای دستیابی و چپاول این ثروت و موقعیت خاص بوده است. نظام سلطه در سه دهه اخیر با صرف هزینه های میلیارد دلاری از رسانه ها و شبکه های تلویزیونی و حمایت های مالی از قشرهای منافقین و نفوذی ها برای ایجاد اغتشاش و توهمی برای تغییر حکومت اسلامی ایران همچنان تقلا می‌کنند.

تحمیل هشت سال جنگ، اعمال شدید‌ترین تحریم ها و حمایت از فتنه ۸۸ مصادیقی بر تقلای نظام سلطه علیه جمهوری اسلامی ایران بوده است.

دولت و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید با توجه به این اهداف پلید ابرقدرتها و نفوذی ها و جاسوسان و فعالیت های بی وقفه معاندین و منافقین ضد کشور جمهوری اسلامی ایران در تصمصیمات و اقدامات خود کمی بیشتر تفکر و تأمل کنند. بی‌تردید یک جامعه بالنده و با نشاط برآمده از قشرهای مختلف با وضعیت اقتصادی، سلایق، گرایش، تفکر و سواد فهم رسانه ای متفاوت است که هر طرح و برنامه‌ای به یک میزان بر این اقشار تاثیر میگذارد.

اقدامات دستگاه های اجرایی که به نوعی ارتباط مستقیم با معیشت و زندگی و اقتصاد اقشار مختلف مردم دارد، همانند یک زلزله با یک قدرت و ریشتر و عمق تحریک و پس لرزه های مختلف است که بر پیکره جامعه تاثیر متفاوتی دارد. در یک مثال فرضی از تاثیرگذاری این‌گونه اقدامات می‌توان نوشت همان‌گونه که زلزله بر سازه و پیکره یک ساختمان اثر می‌گذارد و کسی که از نظر اقتصادی و درآمدی جزو قشر کم درآمد جامعه هست توان ساخت و خرید محل سکونتی در همان ارزش مالی و استحکام دارد و کسی که متمول و با درآمد بیشتری هست محل سکونت بهتری را تهیه می کند و آن قشر ضعیف خانه خراب می شود و آن قشر متمول نهایتا تغییر مکان و شهر میدهد و جایی دیگر را برای سکونت اختیار میکند. حال هرچه این زلزله عمق بیشتری داشته باشد میزان تخریب کمتری دارد و هرچه عمق کمتر و سطحی باشد تخریب بیشتری را حاصل می شود.

لذا دولت و دستگاه های اجرایی در تصمیمات و اقدامات خود باید مراقبت کند که فشار کمی بر اقشار مردم جامعه وارد شود.

متاسفانه در روز های اخیر در اثر این تصمصیمات و اقدامات دستگاه های اجرایی و نهایتا ایجاد گرانی در برخی کالاهای اساسی و نگرانی از گرانی های بعدی و ایجاد تنش افکار و روانی در قشرهای مختلف جامعه تجمعاتی در قالب اعتراض به این وضعیت اقتصادی و گرانی ها و فساد در چند شهر کشور شکل گرفت. در نگاهی تحلیلی می‌توان نوشت که این حضور و تجمع مردم از جنس اعتراض بودکه اقدامی بحق برای مطالبه گری حقوق شهروندی بود تا مسئولین کشور را نسبت به فشارهای مالی در اثر این اقدامات باخبر و متوجه کنند و راه حلی برای حل مشکل و اتخاذ تصمیمی عاجل برای بهبود وضعیت ممکن بعمل آید.

البته باید نسبت به سؤاستفاده‌های احتمالی آمریکا و همپالکی‌های آن برای ایجاد موج و موج سواری و انحراف تجمعات اعتراضی مردم به اغتشاشات و تخریب اموال عمومی و بیت المال و ایجاد نارآمی و امنیت وآشوب با عوامل نفوذی و منافقین و ضدانقلاب هشدار بود.

مردم فهیم و وفادار به انقلاب اسلامی و کشور ایران باید هوشیار باشند که این عوامل نفوذی و منافق با تحریک و تشویش افکار عمومی سعی بر ایجاد آشوب و اغتشاش و تخریب و ناآرامی بین مردم دارند و این هدف در نوع اقدامات آنان کاملا مشهود هست کسانی که اموال عمومی و بیت المال کشور را تخریب میکنند و آتش می زنند و ماشین آتش نشانی را به پایین پرت میکنند و در اثر آن دو تن از هموطنمان جان می‌بازند و یا پرچم کشور را که نشان از یک اصالت و ملیت است آتش می زند یا ماشین خودروی ون و اتوبوسی که مردم از آن استفاده می‌کنند واژگون کرده و قصد آتش زدن دارند و هموطنان بی گناه را می کشند، این اقدامات اعتراض مردمی نیست اغتشاش و اقدامات ضدانقلاب و نفوذی و منافقین است که به هیچ کس رحم نمیکنند و فقط اهداف خود برایشان مهم است و برای رسیدن به آن از هیچ حرکتی دریغ نمیکنند، پس هوشیار باشید و در کنترل و جمع آوری آنان در کنار مسئولین باشید و اعتراضات خود را به گونه ای دیگر به مقامات برسانید و از ایجاد ناآرامی و برهم زدن امنیت کشور جلوگیری کنید.

نباید زمینه نفوذ منافقین و ضد انقلاب را در  تجمعی از جنس اعتراض فراهم کرد. مسئولان کشور با قدرت در مواجهه با ایجاد ناآرامی و برهم زدن امنیت ملی کشور و تخریب و آشوب برخورد کنندودر حفظ امنیت ملی کشور که زبان زد عام و خاص در دنیا هست کوشا باشیم و به توصیه های مکرر مقام معظم رهبری امام خامنه ای مدظله العالی در خصوص نفوذ و جنگ نرم توجه ویژه ای شود و بکوشیم با حمایت از رسانه های کشور در این جنگ نرم به مبارزه با معاندین پرداخته و با ارتقاء سطح سواد رسانه ای مردم آنها را نسبت به این پدیده های جدید شبکه های اجتماعی آگاه نموده تا شاهد چند کانال تلگرامی و سایت و رسانه معاند در فضای مجازی مشوش افکار عمومی و سوءاستفاده برای اغتشاش و ایجاد ناآرامی در کشور نباشیم.

منبع: نبأپرس

انتهای پیام/

نسبت به سؤاستفاده‌های احتمالی آمریکا و همپالکی‌های آن برای ایجاد موج و موج سواری و انحراف تجمعات اعتراضی مردم به اغتشاشات و تخریب اموال عمومی و بیت المال و ایجاد نارآمی و امنیت وآشوب با عوامل نفوذی و منافقین و ضدانقلاب هشدار بود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme