https://telegram.me/empireoflies

حسین(ع) عشقی بی‌پایان در دل غیرمسلمانان+فیلم

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محبت و عشق و علاقه به امام حسین(ع) شیعه و غیرشیعه نمی‌شناسد. هر کسی در هر شهر و کشوری، از پیر و جوان گرفته تا زن و مرد, حتی مسلمان یا غیرمسلمان در سوگواری سید و  سالار شهیدان در ماه محرم, حس و حالی حسینی می‌گیرند, زیر بیرق امام حسین(ع) جمع می‌شوند و برای مظلومیت و غربت آن حضرت عزاداری می‌کنند. هر ساله سیل عظیمی از اقلیت‌های مذهبی در تهران نیز از مسیحی گرفته تا کلیمی و زرتشتی و آشوری در روز تاسوعای حسینی میهمان ویژه امام حسین(ع) می‌شوند, کارهای روزمره خود را رها کرده و از راه‌های دور و نزدیک خود را به تکیه ثارالله(ع) تهران که به کانونی برای عرض ارادت تمامی انسانها در این روز تبدیل می‌شود می‌رسانند تا هم‌ناله با شیعیان برای مظلومیت و غربت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) اشک ماتم بریزند.

آنها در این روز ساعت‌ها و در صفوفی طولانی با شور و شعف خاصی منتظر می‌مانند تا غذای نذری امام حسین(ع) را به‌عنوان تبرک استفاده کنند.اقلیت‌های مذهبی احترام خاصی نسبت به ائمه به‌خصوص  امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) قائل هستند و در این مراسم برای رسیدن به حاجات و خواسته‌های خود دست به دعا برمی‌دارند و عده‌ای که حاجات خود را گرفته‌اند نذورات خود را در این روز بین عزاداران توزیع می‌کنند.

در ادامه گزارشی از ارادت اقلیت‌های مذهبی در روز تاسوعا در تکیه ثارالله(ع) را مشاهده می‌کنید:

دانلود

انتهای پیام/تسنیم

اقلیت‌های مذهبی در تهران اعم از مسیحی، کلیمی و زرتشتی و آشوری در روز تاسوعای حسینی میهمان ویژه امام حسین(ع) در تکیه ثارالله(ع) تهران می‌شوند. این رویداد هر سال اتقاق می‌افتد و آنان هم‌ناله با شیعیان بر غربت و مظلومیت امام حسین(ع) اشک ماتم می‌ریزند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme