https://telegram.me/empireoflies

حسن داعی: صدای آمریکا دربست در اختیار جمهوری اسلامی است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ : برخی از ضد انقلاب خارج نشین در پی شکست های پی در پی در مبارزات خود بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی مدام خود را به در و دیوار می زنند و مدام دیگر گروه های سیاسی ضد انقلاب را باعث و بانی این شکست ها می دانند.

یکی از این افراد فردی است به نام حسن داعی که خود را مدیر فروم ایرانیان در آمریکا می داند.وی در سال های اخیر در گیری های شدیدی با یک سازمان سیاسی ضد انقلاب در آمریکا به نام نایاک داشته است .

در سال ۲۰۰۸، سازمان نایاک به رهبری «تریتا پارسی» که در نوشته‌های «حسن داعی» به‌عنوان لابی طرفدار ایران معرفی می‌شود، از داعی به دادگاه فدرال ایالات متحده شکایت کرد و وی را به دروغگویی و اتهام‌زنی به این سازمان متهم نمود، اما دادگاه در سال ۲۰۱۵ حسن داعی از این اتهامات مبرا دانست و نایاک را محکوم کرد.

در آخرین درگیری حسن داعی تحلیلگر سیاسی، شبکه خبری صدای آمریکا را به دلیل مصاحبه های پی در پی با مسئول نایاک این شبکه را طرفدار ایران دانست .

وی می گوید گزارشات کاملا یکطرفه ای که در روز های اخیر صدای آمریکا در مورد نشست سالانه نایاک پخش میکند این شبکه را بطور دربست، به تبلیغات چی این سازمان تبدیل شده است.

وی در سال گذشته نیز همین تحلیل را در باره بی بی سی فارسی ارائه داده بود و پس از حضور تریتا پارسی در این شبکه گفته بود که کمک رسانی بی‌بی‌سی به نایاک بی‌سابقه نیست و بارها در گذشته تکرار شده است. بعنوان مثال، در سال ۲۰۰۹ پس از آنکه اسناد داخلی نایاک و ارتباطات پنهانی تریتا پارسی با ایران در جریان دادگاه علنی شد و رسانه های مهم آمریکا آنرا منتشر کردند، بهمن کلباسی خبرنگار بی‌بی‌سی و همکار تریتا پارسی با انتشار گزارشی ضمن نشان دادن ایمیل من و با داستان سرائی وقاحت بار، به دفاع تمام قد از تریتا پارسی برخاست و من را جنگ طلب و … معرفی کرد. بی‌بی‌سی علیرغم اصرار من و وکلایم، حتی چند دقیقه اجازه پاسخگوئی به دروغ‌های کلباسی و نایاک را به ما نداد.”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme