https://telegram.me/empireoflies
رادیو اسرائیل: "اگر فیلمسازان ایرانی برنده جوایز معتبر سینمایی از جشنواره های کن، برلین و حتی برنده اسکار هالیوود شده اند، سینمای اسرائیل هرگز این موفقیت ها را نداشته است".

حسادت رادیو اسرائیل به اصغر فرهادی!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رادیو اسرائیل: “اگر فیلمسازان ایرانی برنده جوایز معتبر سینمایی از جشنواره های کن، برلین و حتی برنده اسکار هالیوود شده اند، سینمای اسرائیل هرگز این موفقیت ها را نداشته است”.

پس از اعطای جوایز کن به شهاب حسینی و اصغر فرهادی کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی، واکنش های رسانه ای مختلفی را مشاهده کردیم.

در همین راستا رادیوی صهیونیست ها هم در مقابل این مهم علاوه بر اعتراف به عدم موفقیت های سینمای خود، فیلم های فاسد صهیونیستی را با فیلم و سینمای ایران مقایسه نموده و با اشاره به اینکه: ” حضور جهانی فیلم های ایرانی بسیار پررنگ تر از فیلم های صهیونیستی بوده است”، تلاش دارد در این زمینه هم برای خودت هویت سازی نماید.

رادیو اسرائیل در قسمتی از برنامه خود چنین می گوید:

“این در حالی است که سابقه حضور کارگردانان و بازیگران اسرائیلی در سینمای جهانی بسیار دورتر از ایرانی ها است.باید گفت که در جشنواره امسال کن در بخش فیلم های دانشجویی و آماتوری، فیلمی از اسرائیل جایزه اول را گرفت؛ داستان زن جوانی بدون همسر که فرزندش را برای یک روز گم می کند. بازیگر این فیلم یک دختر روسی به نام «ایوگنیا دودینا» است. همانگونه که دختران روسی مهاجر در بیست سال گذشته بخاطر قد و بالای بلند و اندام زیبا توانسته اند نقش های زیادی در فیلم ها و تئاترهای اسرائیلی بدست آورند حتی اگر لهجه غلیظ روسی به هنگام سخن گفتن داشته باشند.”

پر واضح است که سینمای صهیونیست برپایه مسائل غیر اخلاقی بنا شده و با چنین منطقی در آثار هنری و سینما، باز شاهد این هستیم که اشغالگران قدس حتی در سینما هم بدنبال هویت جعلی برای خود بوده و فیلم های مستهجن و بعضاً بی کیفیت خود را با سینمای ایران مقایسه می کنند که در میان واکنش های اخیر نسبت به جوایز کن، جای تأمل دارد.

انتهای پیام/دیده‌بان

رادیو اسرائیل: “اگر فیلمسازان ایرانی برنده جوایز معتبر سینمایی از جشنواره های کن، برلین و حتی برنده اسکار هالیوود شده اند، سینمای اسرائیل هرگز این موفقیت ها را نداشته است”.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme