https://telegram.me/empireoflies

حرکتهایی خودجوش برای مقابله با پروژه ضدفرهنگی «آزادی یواشکی»

به گزارش «امپراتوری دروغ»، در پی ایجاد صفحه‌ای فیسبوکی به عنوان “آزادی های یواشکی زنان در ایران” توسط مسیح علی‌نژاد از ضدانقلاب‌های لندن‌نشین که توسط شبکه‌های و رسانه‌های بین‌المللی بازتاب گسترده‌ای پیدا کرد، فعالان فرهنگی حاضر در شبکه‌های اجتماعی به ویژه فیسبوک با ایجاد صفحاتی به مقابله با این صفحه ضدفرهنگی برخواستند.

در یکی از نمونه‌ها، جمعی از فعالان فرهنگی فضای مجازی که به نظر می‌رسد از دانشجویان دانشگاه‌های کشور باشند، اقدام به ایجاد صفحه‌ای تحت عنوان “آزادی های حقیقی زنان در ایران” نموده‌اند تا به گفته خود وضعیت واقعی زنان در ایران و حقیقت حجاب اسلامی را بیان کنند.

این صفحه شعار خود را “حجاب زیبا حق من ، انتخاب من ، زندگی من “ اعلام کرده و در معرفی خود آورده است ، «“آزادی حقیقی زنان ایران” جنبش زنان آزاد ایران اسلامی است که به مقابله با فرهنگ برهنگی غرب برخواسته است».

صفحه “آزادی های حقیقی زنان در ایران” در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است بیش از ۳۵۰۰ بار توسط مخاطبان خود لایک شود. این صفحه در مدت زمان کوتاهی مورد استقبال جوانان و دانشجویان قرار گرفته است و هر لحظه بر تعداد حامیان آن افزوده میشود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. این صفحه میگه ازادی زنان زیاد بشه
    الان نیس همه در زاندان .. خانم من سر کاره منم سر کار هر دو هم در شرکت خصوصی
    اگه منظورشون اینه که خانم من بره دان کوتاه بپوشه جاییش در بیاد

    کو ر خوندن من زنم دوس داره برای من خودشو نشون بده نه برا اونا و مردم
    عجب دور زمونه ای شده

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme