https://telegram.me/empireoflies

حداقل به اندازه «ریحانا» صراحت داشته باشید

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، در پی راه‌اندازی کمپین «کشتن همنوعان خود را متوقف کنید» توسط برخی از روشنفکرنمایان و هنرمندان ،بسیاری از هنرمندان و رسانه‌ها در مقابل این کمپین موضع گرفته و به دلیل نداشتن صراحت در محکوم کردن جنایات اسراییل و نام نبرد از غزه، دست‌اندرکاران این حرکت را به نوعی عدم صداقت در حمایت از مظلومان غزه متهم کردند.

لازم به ذکر است که مدعیان حمایت از مردم غزه در کمپین مذکور در مصاحبه با سایت ضدانقلابی “روز آنلاین” گفتند که کشتار مردم غزه فقط بهانه‌ای بوده تا آنها این حرکت را آغاز کنند و منظور از “توقف کشتار” در واقع کشتار تمامی انسانها اعم از صهیونیست‌های کودک‌کش، قاچاقچیان مواد مخدر، قاتلان و متجاوزان به عنف و محکومان به اعدام در کشورمان و یا نقاط دیگر دنیا را شامل می‌شود. البته جالب اینکه کارگردان برنده جایزه اسکار که طرف دیگر این کمپین است در بخشی از مصاحبه خود با سایت روز آنلاین با انتقاد از سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشری از ناتوانی این نهادها در جلوگیری از جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل گله کرده، در حالی که همکار وی یعنی خانم “ن.س” در این کمپین نائب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر ایران می‌باشد.

در روزهای اخیر نیز برخی از هنرمندان انتخاب شعار این کمپین را بسیار خنثی و مبهم دانسته‌اند و افرادی مانند “مریلا زارعی” برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر، با انتقاد به کمپین “Stop Killing” حاضر به پیوستن به آن نشد.

برخی از رسانه‌ها نیز این حرکت را با پست توئیتری ریحانا (Rihana) خواننده آمریکایی طرفدار اسراییل که به سبب کشتار وحشیانه مردم غزه خواستار آزادی فلسطین شده بود مقایسه کرده و طراحان این کمپین را به رفتار منافقانه متهم کردند.

ریحانا خواننده آمریکایی در صفحه فیسبوک خود نوشت "فلسطین را آزاد کنید". اما این پست به سرعت به دلایل نامعلوم پاک شد.

ریحانا خواننده آمریکایی در صفحه فیسبوک خود نوشت “فلسطین را آزاد کنید”. اما این پست به سرعت و به دلایل نامعلوم پاک شد.

ریحانا-غزه-2

ریحانا خواننده آمریکایی در صفحه فیسبوک خود نوشت “فلسطین را آزاد کنید”. اما این پست به سرعت و به دلایل نامعلوم پاک شد.

لازم به یادآوریست، “ن.س” یکی از طراحان کمپین مذکور از متهمان امنیتی سالهای نه چندان دور بوده که کمتر از یک سال پیش مور عفو قرار گرفت و آزاد شد. البته وی در دوران حبس در اقدامی به جهت بد نام نمودن نظام اسلامی دست به یک انتحار اخلاقی زده و طی یک سناریو از یکی از ماموران زندان درخواست عمل منافی عفت می‌نماید و در همانجا وی را تهدید می‌نماید که در صورت عدم اجابت خواسته‌اش، ادعا خواهد کرد که کارمند زندان قصد تجاوز به وی را داشته است که این توطئه شوم و منافقانه وی به دلیل وجود دوربین‌های مدار بسته در محل، خنثی شده و وی به خواهش و التماس می‌افتد تا مسئولان قضایی این موضوع را به فراموشی بسپرند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme