https://telegram.me/empireoflies

حج عمره را تحریم خواهیم کرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش خبری مبنی بر تعرض وحشیانه افسران سعودی در فرودگاه جده به دو نوجوان ایرانی بر خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت که این خبر به سرعت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که عصبانیت بسیاری از کاربران را در پی داشته است.

سوال ما از مسئولان حج آن است که آیا عمره مستحب را به هر قیمتی باید برویم؟ آیا به هر قیمت و به هر ذلتی باید به عمره رفت؟ آیا باید به ناموس و شرف این مردم توهین شود تا این عمل مستحبی تحریم شود.
بیش از ۷ میلیون زائر از کشورهای مختلف هر سال بە شهرهای مقدس حجاز سفر می‌کنند. هر زائر حدود ۱۰ هزار دلار بابت انجام سفر حج بە عربستان هزینه می‌کند.
بر اساس گزارش کمیسیون گردشگری عربستان، گردشگری، دومین صنعت پر درآمد عربستان است کە ۸ درصد از کل مشاغل موجود در این کشور را بە خود اختصاص داده است.
حال فرض کنید اگر ایرانی‌ها  حج عمره را متوقف کنند چه میزان از درآمد سعودی‌ها کاسته خواهد شد؟
نباید تن به هر اهانتی بدهیم تا بخواهیم مستحبی را به جای آوریم… مهم‌تر از همه چیز امنیت است، خصوصا امنیت ناموسی است و اگر در فرودگاه جده امنیت نباشد در پس کوچه‌های مکه و مدینه امنیت خواهد بود؟
قطعاً با جنایت هولناکی که نسبت به ۲ نوجوان ایرانی توسط افسران سعودی در فرودگاه جده انجام شده، دولت باید یک تصمیم انقلابی و جدی گرفته و حداقل دو سال حج عمره را تعطیل کند، زیرا به طور حتم این پول‌ها خرج گروه‌های تروریستی شیعه‌کش می‌شود، از این رو وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ریاست جمهوری باید این وضع را سامان دهند و ما منتظر اقدام قاطعانه آن‌ها هستیم.
همچنین اگر موافق تحریم حج عمره هستید پوستر تحریم حج را در تمامی شبکه‌های اجتماعی که عضو هستید به اشتراک بگذارید.
تعرض-حج-عربستان
تمامی اخبار مرتبط در مورد این خبر را از همین صفحه پیگیری کنید:
آیت‌الله-نوری‌همدانی
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme