https://telegram.me/empireoflies

حجاب برای اسرائیلی خوب و برای ایرانی بد است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: به گفته برخی رسانه‌های صهیونیستی، دانش‌آموزان دختر صهیونیست ساکن فلسطین‌اشغالی در اعتراض به ممنوعیت پوشیدن شلوار کوتاه برای دختران در وزارت آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی، کمپینی تشکیل داده و طی نامه‌ای به «نفتالی بنت» وزیر آموزش و پرورش اسرائیل اعتراض خود را به او رساندند.

در روزهای اخیر اعتراضات «شلوار کوتاه» دانش‌آموزان دختر صهیونیست در تمام خیابان‌های اسرائیل گسترش پیدا کرده است. در نامه‌ای که ده‌ها دختر دبیرستانی صهیونیست از مدارس مختلف اسرائیل آن را امضا کرده‌اند، از وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی خواسته‌شده تا این قانون تغییر کند.

مدرسه-اسرائیل-رژیم-صهیونیستی

امضاءکنندگان این نامه ادعا کرده‌اند که بارها اتفاق افتاده است که وقتی آنها با شلوارهای کوتاه که هم ‌قد شلوار کوتاه پسران است به مدرسه می‌آیند، مسئولان مدارس با آنها برخورد می‌کنند و به‌دلیل مغایرت این پوشش با احکام دین یهود، اجازه ورود به کلاس را به آنها نداده و می‌گویند که عریانی پای دختران سبب می‌شویم حواس پسرها هنگام درس پرت شود.

«رومی یوسی بنیامینی» دختر ۱۸ ساله صهیونیست در این‌باره گفت: “من و ۲ دوست‌دختر دیگرم برای امتحان به مدرسه آمدیم. شلوارهایمان تقریبا تا سر زانو بود. چند دقیقه بعد از اینکه وارد مدرسه شدیم ناظم به ما اطلاع داد که ما با این شلوارها نمی‌توانیم امتحان بدهیم. وقتی که به ناظم اعتراض کردم که شلوار پسرها هم کوتاه است، او سرم داد کشید و اعتراض مرا نادیده گرفت. فقط برگشت و گفت که برگردید خانه”.

گفتنی است، در آیین یهود زنان باید حجاب و پوشش مناسب داشته باشد و حتی صورت خویش را بپوشانند.

حجاب زنان یهودی

حجاب زنان و دختران یهودی

دکتر «مناخیم بریر» پرفسور ادبیات در دانشگاه یشیوا سرزمین‌های اشغالی فلسطین، در کتاب «زنان یهودی در ادبیات ربانی» می‌گوید: “همواره این سنت برای زنان یهودی وجود داشته که با پوشش سر با هر چیزی به بیرون از منزل رفته و در مجامع عمومی ظاهر شوند. حتی این که همه صورت را بپوشانند و تنها یک چشم را آزاد بگذارند.”

یکی دیگر از علمای معاصر یهود در فلسطین اشغالی درکتاب خود به نام «بت یعقوو» درمورد کیفیت پوشش و حجاب زنان بیان کرده است: “لباس زنان باید به حدی گشاد و آزاد باشد تا اندام بدن به هیچ عنوان در آن برجسته نشده و کمربند بسته نشود”. همچنین وی درباره پوشش گردن و مچ پا می‌گوید: “تمام دور گردن پوشانده شود حتی پاها باید پوشیده باشد و از پشت جوراب نباید پوست پا دیده شود و جوراب‌های عکس‌دار و با رنگ‌های تند ممنوع است”.

در حالی که یهودی‌ها برای زنان خودشان پوشش و حجاب را تجویز می‌کنند، اما در بسیاری از رسانه‌های دنیا که اکثراً به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم وابسته به آنها است، زنان و دختران به‌ویژه در کشورهای اسلامی را با شیوه‌های مختلف مانند ایجاد کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران» به بی‌حجابی و بی‌بندوباری دعوت می‌کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۴ دیدگاه

  1. یهودیت یک دین الهی هست و نباید به اون ها توهین شود بهتر است همون بگیم به این ها صهیونیست

  2. خفه شو مفنگی الاغ عجمک با دهن نجس بی وضو اولی رو عر عر نکن

  3. البته توصیه میکنن حجاب رو اگه کسی رعایت نکرد مثل وحشیا با مشت و لگد به جونش نمیوفتن اینکه حجاب خوبه درش شکی نیست اما به چه قیمت؟؟؟؟ با زور تحقیر کسی باحجاب نمیشه

  4. یعنی تو اسراییل هم تو خیابوناش گشت ارشاد دارن؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme