https://telegram.me/empireoflies

۱۷ ماه حبس به جرم بالا رفتن از حصارهای کاخ سفید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خبرگزاری فرانسه نوشت: عمر گونزالز که از زمان شرکت در جنگ عراق با مشکلات روانی روبرو شده بود، در سپتامبر ۲۰۱۴ میلادی با بالا رفتن از حصارها و موانع اطراف کاخ سفید قصد ورود به محوطه آن را داشت که توسط ماموران امنیتی بازداشت شد. وی از آن تاریخ تاکنون در بازداشت بوده است.

با احتساب ماه هایی که گونزالز در بازداشت شده و با توجه به حکم محکومیت ۱۷ ماهه، وی تنها ۸ ماه دیگر در زندان خواهد بود. گونزالز همچنین به مدت ۳ سال نیز به صورت مشروط آزاد خواهد شد و رفتار و حرکاتش زیر نظر خواهد بود.

گونزالز به خاطر این رفتار خود از دادگاه عذرخواهی کرده و گفته است که قصد آسیب رساندن به کسی را نداشته است.

عصر ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۴ میلادی گونزالز در حالی که در جیب خود یک چاقو داشت، از حصارهای اطراف کاخ سفید بالا رفت. وی سپس وارد محوطه کاخ سفید شد و مسافتی ۶۰ متری را دوید و وارد در ورودی کاخ سفید شد.

در زمان وقوع این حادثه اوباما و خانواده اش در کاخ سفید نبودند. در ماه های گذشته موارد متعددی از نقض امنیتی کاخ سفید رخ داده و در این خصوص چند نفر از مقام‌های ارشد سرویس مخفی آمریکا استعفا داده اند.

سرویس مخفی وظیفه حفاظت از رئیس جمهور آمریکا و خانواده وی را به عهده دارد اما رسوایی‌های اخیر کارآمدی آن در اجرای وظایفش را زیر سئوال برده‌اند.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_ms

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme