https://telegram.me/empireoflies

حامی مالی علینژاد: مردم ایران از حمله نظامی آمریکا استقبال می‌کنند!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  موسسه «توانا» یکی از ده‌ها شبکه و موسساتی است که با هدف راهبردی پشتیبانی اخلاقی و آموزشی از جریان تهاجم فرهنگی و جنبش‌های اوپوزیسیون در داخل ایران و تضعیف رژیم جمهوری اسلامی با بودجه مستقیم حکومت آمریکا در حال فعالیت است.

تا چندی پیش در گوشه سمت چپ وب‌سایت «بالاترین» تبلیغ سیاه رنگ و بزرگی با عنوان “توانا آموزشکده جامعه مدنی ایران” به چشم می‌خورد.در وب‌سایت موسسه براندازی «توانا» و در بخش «درباره ما» آن به وضوح نوشته شده است: “توانا یکی از پروژه‌های مرکز آزادی خاورمیانه است و منابع مالی خود را از دفتردمکراسی، حقوق بشر و نیروی کار در وزارت خارجه‌ آمریکا دریافت می‌کند.”

این سایت تحت عنوان دانشکده مجازی در سال ۲۰۱۰ و پس از فتنه ۸۸ توسط برخی عوامل اپوزیسیون راه‌اندازی شده تا از طریق برخی آموزشهای خاص، موسوم به آموزشهای مدنی، ضمن شبکه‌سازی و حرکت در راستای جنگ نرم دشمن، آموزش‌های براندازی و انقلاب‌های مخملی را نیز به کاربران بدهد. معمار صادقی از حامیان گسترش شبکه های اجتماعی در ایران در راستای اهداف غرب است.

اخیرا نیز خبری از منابع مالی این موسسه در آمریکا منتشر شده که می گوید این موسسه تنها در سال ۲۰۱۶ بیش از یک میلیون دلار بودجه از وزارت خارجه امریکا دریافت کرده است، این بودجه منهای مبالغ کلان دیگریست که این موسسه از جانب دیگر سازمان ها و گروه های غیردولتی محافظه کار و حامیان اسراییل از جمله ٱیپک دریافت می کند.

بودجه این موسسه امسال با توجه به ریاست و سیاست ترامپ و تیمش در دولت فعلی افزایش قابل توجهی هم یافته است. همچنین لازم به ذکرست مریم معمار صادقی رییس این موسسه که از حامیان تندروی نیوکان ها و همکاران ٱیپک است صرفا در سال ۲۰۱۵ به خودش ۱۳۰ هزار دلار و به همسرش اکبر عطری ۱۱۰ هزار دلار حقوق داده است.

مریم معمار صادقی اخیرا در موسسه هادسون گفته  مردم ایران از افزایش فشار و تحریم‌های اقتصادی خوشحال هستند و خدا را شکر می‌کنند!
وی هم چنین اعلام کرد :”آمریکا پشت معترضین در ایران قرار دارد و سیاست آن تغییر رژیم {در ایران} است .متأسفانه ما شخصی مانند رونالد ریگان را در کاخ سفید نداریم که به تقلای دنیا برای آزادی، برابری و عدالت باور داشت ولیکن ما پمپئو و نیکی هیلی را داریم. هر زمان نیکی هیلی سخن می گوید مردم ایران عشق می کنند ایکاش بیشتر سخن می گفت خیلی برایش احترام قائل هستم.”

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme