https://telegram.me/empireoflies

حامی شاه: رژیم پهلوی زیردست و تفنگچی آمریکا بود!!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تلویزیون «من و تو» فعالیت خود را در حالی در اردیبهشت ۱۳۸۹ آغاز کرد که در ابتدا خود را تلویزیونی سرگردمی نامید. اما پس از گذشت چند سال و علنی شدن ارتباط این تلویزیون به رژیم صهیونیستی و حضور عوامل بهائی و یهودی در آن، به مرور روال کاری خود را تغییر داد و اکنون به تریبونی سیاسی تبدیل شده است.

یکی از برنامه‌های تلویزیون یاد شده، برنامه «رو به رو» است که با حضور چهار کارشناس برگزار می‌شود. روال این برنامه اینگونه است که معمولا سه کارشناس منتقد جدی و تند سیاست‌های جمهوری‌اسلامی هستند و یک کارشناس نظرات معتدل‌تری دارد. کارشناسان(!) افراطی این برنامه که معمولاً افرادی مانند «سعید بشرتاش» (تاجر و همسر «دریا صفایی»)، «نیما راشدان» (کارشناس امنیتی و همکاری دستگاه‌های امنیتی غربی)، «حسین آرین» (کارشناس امنیتی و نظامی دانشگاه‌های آمریکا و کانادا)، «مازیار مکفی» (روزنامه‌نگار فراری و دسته چندم)، «کاوه آهنگری» (عضو گروهک تجزیه‌طلب حزب دموکرات کردستان) و امثالهم هستند، با وجود داعیه حمایت از آزادی بیان، همواره کارشناس معتدل را مورد اهانت، تحقیر و تمسخر قرار می‌دهند.

برای نمونه، در یکی از برنامه‌های اخیر، «نجاح محمد علی» کارشناس عراقی‌تبار با حمایت از سیاست‌های جمهوری‌اسلامی در منطقه، ایران را کشور دموکراتیک دانست و گفت: “… ایران در جهان و بخصوص منطقه دموکراسی خوبی دارد. در ایران انتخابات هر سال برگزار می‌شود و دولت و مجلس دارد. دموکراسی و مردم‌سالاری در ایران بهترین است. ایران جزء معدود کشورهایی بود که برای تغییر رژیم رفراندوم برگزار کرد و نظر مردم را خواست. در ایران حتی ولی‌فقیه هم اگر خلاف قانون عمل کند، هر شش ماه مورد نظارت قرار می‌گیرد و ممکن است از مقامش عزل شود. دموکراسی خوبی مانند ایران در جایی پیدا نمی‌شود …”

همین چند جمله «نجاح محمد علی» کافی بود تا سیل تمسخرها و حملات به او از سوی «سعید بشیرتاش»، «مازیار مکفی» و «کاوه آهنگری» شروع شود و او را فردی بی‌سواد و بی‌اطلاع بنامند و نگذارند به سخنانش ادامه دهد. مکفی و آهنگری، نجاع را فردی بی‌اطلاع دانستند که حرف‌های بی‌سر و ته می‌زند و منطقی ندارد، در حالی که خودشان بدون هیچ دلیل و مدرکی ادعا کردند که ایران به‌وجود اورنده گروه‌های تروریستی در منطقه است!

سخنان ضدملی و بی‌ادبی به‌ظاهر کارشناسان برنامه مذکور به «نجاح محمد علی» سبب شد تا «امید شریفی دانا» اپوزیسیون فراری هم نسبت به روال برنامه «رو به رو» اعتراض کند. این سلطنت‌طلب مقیم سوئد با تقدیر از نجاح، کارشناس عراقی این برنامه، او را ایرانی‌تر از دیگر کارشناسان به‌ظاهر ایرانی شبکه «من و تو» دانست و گفت: “… چهار تا تنه‌لش که در بینشان افراد تروریست و تجزیه‌طلب (کاوه آهنگری) هم حضور دارد، سخنان ملی‌گرایانه آقای نحاج را تمسخر می‌کنند. آن چهار نفر به ظاهر ایرانی از به (شهید) حججی توهین می‌کنند و آن عراقی حمایت. تف به شرفتان!!! نجاح از آنها ایرانی‌تر است و یک تنه جلوی آنها ایستاد و آنها فقط پوزخند زدند. باید به مادرتان پوزخند بزنید که در آن تلویزیون اسرائیلی کار می‌کنید!!”

«امید دانا» با اذعان به نبود عزب ملی در دوران حکومت رژیم پهلوی، اعتراف نمود: “… پاسپورت ما در زمان شاه در واقع ارزشی نداشت، چون سرسپرده آمریکا بودیم و اعتبار آن دروغین بود … چرا ما طرفداران شاهان پهلوی از خود نمی‌پرسید، چرا وضعیت کشور ما جوری بود که خارجی‌ها باید شاه ما را سرنگون می‌کردند؟؟”

این اپوزیسیون فراری، افرادی که در داخل یا خارج ایران در برابر حضور نظامی آمریکا در منطقه سکوت، اما از حضور نظامی ایران در کشورهایی مانند عراق و سوریه انتقاد می‌کنند را عده‌ای «بی‌شرف ، بی‌شعور و بی‌پدر و مادر» نامید و گفت: “… افتخار ما این بود که بگوییم ژاندارم منطقه بودیم، اما واقعیت این است که تفنگی آمریکا بودیم …”

«امید دانا» که از ضعف و ناتوانی مخالفان جمهوری اسلامی به ستوه آمده و در نهایت عجز و احساس شکست، به افشاگری علیه دوستان سابقش دست زد و تصریح کرد: “… اپوزیسیون دنبال پولهای آمریکایی است و در حال جنگ با هم برای تقسیم آن پولها هستند. حیوان‌ها هم وقتی می‌خواهند شکار کنند، به‌صورت گروهی کار می‌کنند، اما اپوزیسیون ما که از حیوان پست‌تر است، هر یک تنها به فکر جیب و شکم خود هستند … افرادی (اشاره به ربع پهلوی) که برای سرنگونی رژیم ایران از آمریکایی‌ها و دیگر خارجی‌ها کمک می‌گیرند، قطعا حرام‌زاده هستند …”

انتهای متن/

«امید دانا» با اذعان به نبود عزب ملی در دوران حکومت رژیم پهلوی، اعتراف نمود: “… پاسپورت ما در زمان شاه در واقع ارزشی نداشت، چون سرسپرده آمریکا بودیم و اعتبار آن دروغین بود … چرا ما طرفداران شاهان پهلوی از خود نمی‌پرسید، چرا وضعیت کشور ما جوری بود که خارجی‌ها باید شاه ما را سرنگون می‌کردند؟؟”

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.15 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. عجیب است که امید به اصطلاح دانا چنین حرفی زده
    لطفا ویدئویی که امید دانا میگوید شاه مزدور غرب بوده را در سایت بگذارید

    این عجز سلطنت طلبان نادان است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme