https://telegram.me/empireoflies

حامی تحریم ایران عضو دفتر سیاسی «شورای ملی» شد!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: زمستان سال گذشته نامه‌ای از سوی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ارسال شد که در آن نامه از تشدید تحریم ملت ایران حمایت شده بود. این نامه خائنانه بازتاب زیادی در بین مردم ایران داشت و به‌عنوان سندی بر مزدوری مخالفان جمهوری‌اسلامی شناخته شد.

در میان امضاکنندگان این نامه، نام برخی از افراد بدنام و شناخته‌شده‌تر مانند «احمد باطبی»، «مجید محمدی»، «سیاوش صفوی» و «امیرحسین اعتمادی» هم دیده می‌شد. این افراد با امضا و ارسال نامه برای ترامپ، با بیشرمی و وقاحت کامل، جمهوری اسلامی را حکومتی تروریستی و عامل ناآرامی منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) معرفی کردند و از ترامپ خواستند تا با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران، در جهت اهداف عناصر اپوزیسیون اقدام کند.

هنوز بعد از چند ماه، هنگامی که به این نامه نگاه می‌کنید، گویی «میرزا آقاخان نوری» از خاک برخاسته و روح خیانت و وطن‌فروشی را در روح این جماعت دمیده است؛ یا «حاج ابراهیم خان کلانتر» به آن‌ها خیانتکاری را الهام کرده، یا روح «خالو قربان خائن» در کالبدشان حلول کرده یا دریوزگی از خارجی را از «فضل‌ا… زاهدی» آموخته‌اند یا … هرچه هست، وطن‌فروشی در جماعت مذکور به حد اکمال رسیده که تحریم کشور خود را از سردمدار آتی آمریکا تمنا می‌کنند و ترامپ را می‌خوانند تا با هرچه در توان دارد و هر ابزاری که در دست دارد، جلوی ایران را در منطقه بگیرد!

یکی از امضاکنندگان این نامه خیانت‌بار «شهرزاد کریمی» بود؛ برنامه‌ساز و مجری برنامه‌ای به‌نام «سیاه و سفید» در تلویزیون «افق ایران» وابسته به «ربع پهلوی» که در انتخابات پرحاشیه و پرشائبه اخیر «شورای ملی ایران» به عنوان یکی از اعضای دفتر سیاسی این شورا انتخاب شد.

کریمی که از نزدیکان «نازیلا گلستان» و «رضا پیرزاده» (مشاوران ارشد «ربع پهلوی») است، در زمان فعالیتش در تلویزیون «افق ایران» با انگشت‌گذاشتن بر موضوعاتی مانند حقوق‌بشر، حقوق شهروندی، فقر و مشکلات کارگران و امثالهم سعی در سیاه‌نمایی عملکرد جمهوری‌اسلامی داشت. وی همچنین از حامیان فرقه ضاله بهاییت و رژیم صهیونیستی است و در کارنامه خود سابقه حمایت از گروه‌های مسلح و تجزیه‌طلب به بهانه‌های حقوق‌بشری را دارد.

«ربع پهلوی» که به دلیل سود نداشتن حضورش در «شورای ملی ایران» از حضور در آن خودداری کرده، با تایید اقدامات گذشته «شهرزاد کریمی»، در خیاب خود، کریمی را به عنوان یکی از اعضای دفتر سیاسی شورای مذکور معرفی و در انتخابات شرکت داد تا صندلی «ربع پهلوی» خالی نماند.

 

انتهای متن/

زمستان سال گذشته نامه‌ای از سوی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ارسال شد که در آن نامه از تشدید تحریم ملت ایران حمایت شده بود. این نامه خائنانه بازتاب زیادی در بین مردم ایران داشت و به‌عنوان سندی بر مزدوری مخالفان جمهوری‌اسلامی شناخته شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme