https://telegram.me/empireoflies

حامی تجزیه ایران به استخدام «من‌وتو» درآمد!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«کاوه آهنگری» یکی از عناصر اپوزیسیون است که سالها از طرفداران و سرکردگان گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران بوده است. در سالهای اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که «کاوه اهنگری» یکی از این افراد است.

آهنگری فردیست که مرداد ماه ۱۳۹۵ در مصاحبه با شبکه دولتی «صدای آمریکا» ضمن حمایت از مشی مسلحانه گروهک حزب دموکرات کردستان، علیه کشورمان ادعاهایی را مطرح نمود.

مصاحبه «کاوه آهنگری» با شبکه «صدای آمریکا»

حال در هفته‌های اخیر شاهد هستیم که این عنصر تجزیه‌طلب به یکی از مجری-کارشناسان ثابت شبکه «من و تو» تبدیل شده است؛ شبکه‌ای که ادعا دارای اهداف سیاسی را دنبال نمی‌کند!

این اقدام ضدایرانی شبکه «من و تو» اعتراض برخی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین را هم درآورد و یکی از عناصر ضدانقلاب اذعان کرد: “کاوه آهنگری که عضو گروهک تروریستی دموکرات کردستان است و بارها از خط و مشی مسلحانه این گروه حمایت کرده، متاسفانه به استخدام شبکه من‌وتو شده و در برنامه روبرو به عنوان کارشناس پای ثابت این برنامه است …”

آهنگری در برنامه‌هایی که در شبکه «من و تو» حضور یافته بارها از حمایت رژیم آل‌سعود به اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی حمایت کرده و شبکه مذکور را به‌طور کامل از این سخنان حمایت کرده و گویا «من و تو» و دیگر عناصر اپوزیسیون بدشان نمی‌آید تا قبح مزدوری و خدمت به بیگانگان و خیانت به ملت ایران را بشکنند.

برخی از عناصر اپوزیسیون معتقدند که «من و تو» از طریق دعوت از برخی عناصر تجزیه‌طلب و مورد حمایت شیوع عرب منطقه، از سوی در پی جذب کمک‌های مالی جدید از رژیم آل‌سعود و از سویی دیگر افزایش دامنه مخاطبین خود است.

«امید دانا» یکی از عناصر سلطنت‌طلب و از مخالفان سرسخت جمهوری‌اسلامی از جمله افرادی بود که به این اقدامات اخیر شبکه «من و تو» واکنش نشان داد و گفت: “این شبکه‌ها دارند قبح خیانت به میهن را می‌شکنند … شبکه من‌وتو که منابع مالی‌اش معلوم نیست و نمی‌گوید، بعد چند سال صرفا تولید برنامه‌های سرگرمی و غیرسیاسی با تولید چند مستند سعی کرد تا دل مخالفان جمهوری‌اسلامی را بدست بیاورد و اطمینان آنان را جلب کند، اما اکنون ذات اصلی خودش را نشان می‌دهد که ضدایرانی است …”

این اپوزیسیون مقیم سوئد همچنین در ارائه سندی دیگر درباره ارتباط شبکه «من و تو» با سعودی‌ها به دلواپسی «سعید بشیرتاش» یکی از کارشناسان شبکه «من و تو» برای دلخوری سران کشورهای عربی از مردم ایران اشاره می‌کند.

با این حال، عجیب است که شبکه «من و تو» چرا فردی مانند «کاوه اهنگری» را به استخدام خود درآورده که سال گذشته در مصاحبه با همین شبکه از اقدامات مسلحانه گروهک‌های تجزیه‌طلب غرب کشور و به‌شهادت رساندن مرزبانان کشورمان حمایت کرده بود.

به نظر می‌رسد که روز به روز هویت و ذات شبکه‌هایی مانند «من و تو» بیش از پیش در حال افشا است.

انتهای پیام/

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کاوه آهنگری» یکی از عناصر اپوزیسیون است که سالها از طرفداران و سرکردگان گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران بوده است. در سالهای اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme