https://telegram.me/empireoflies

حامیان رضاپهلوی تحلیلگر BBC را تهدید به مرگ کردند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فاطمه طیری قاضی، معروف به فرشته قاضی،که در حال حاضر در سایت های ضد انقلاب مطلب می نویسد ابتدا در نشریات تبریز ورزشی نویس بود، اما در سال‏های بعد و در دوره اصلاحات، به تهران آمد و با آغاز زندگی مجردی، جذب رسانه‏ های اصلاح طلب شد. وی روزنامه نگاریست که علاوه بر افراط در مسائل اخلاقی و ارتباطات خاص، در سیاه نمایی نیز افراط می‏کند

وی در اواسط دهه ۸۰ با خروج از کشور، ابتدا به آمریکا و بعدها به لندن سفر کرد و همکاری گسترده ای را با سایت روز آنلاین آغاز نمود. یکی از ترفند های این روزنامه نگار ضد انقلاب این است که در گزارش های خود به شکلی غیر منصفانه و همراه با دروغ تلاش می کند که تمام نکات مثبت را منفی نشان دهد و شرایطی کاملا سیاه و مبهم و همراه با رنج را در مورد سوژه های خود گزارش نماید و حتی حرف هایی را از زبان مصاحبه شونده ها و خانواده ها بیان کند که صحت ندارد و خود آنها نیز چنین اعتقادی ندارند و در مطالبی دروغین به نقل از افراد داخل کشور، وضعیت آنها را با سیاه نمایی گسترده گزارش کند.

اخیرا وی گزارشی در خصوص یکی از تروریست هایی که در ماه گذشته توسط نیروی انتظامی کشته شده بود را در سایت ها و شبکه های خارجی منتشر نمود. وی در خصوص ساروقهرمانی با مادرش مصاحبه ای داشت که البته مادر این تروریست به روشنی در خصوص فعالیت مسلحانه وی اعتراف کرد ولی فرشته قاضی که زا یان مصاحبه عایدی نداشت در توئیتر خود مدعی شد که این خانواده در شرایط امنیتی این مصاحبه را انجام دادند و تحت فشار عوامل حکومتی چنین اعترافی را کرده که نباید به آن اعتماد نمود.

البته این موضوع در شبکه های اجتماعی از طرف کاربران این شبکه ها مورد تمسخر قرار گرفت و این امر موجب شد که وی در سیبل اعتراضات ضد انقلاب قرار گیرد البته وی چندی پیش هم در جریان مصاحبه رضا پهلوی با بی بی سی و دیدار با چند نفر از نمایندگان کنگره آمریکا رضا پهلوی را مورد نقد قرار داده بود و گفته بود که او نباید دست گدایی به سمت کنگره آمریکا دراز کند همه این موارد باعث شد که جمعی از حامیان رضا پهلوی در شبکه های اجتماعی وی و خانواده او را تهدید به قتل کنند.

وی در خصوص این تهدیدات گفته :”کسانی که مدعی مبارزه با جمهوری اسلامی هستند و دم از حقوق بشر و آزادی و دموکراسی می‌زنند، چون برخلاف نظرشان توییت کرده بودم بچه‌هایم را هدف گرفتند. واقعیت این است که برای اولین بار حس ناامنی و درماندگی کردم و برای همین هم به پلیس مراجعه کردم.”

وی در خصوص این حمله کنندگان نوشته همه آنها بی‌نام و نشان نبودند. اتفاقا چند نفرشان را خیلی خوب می‌شناسم. طرفدار رضا پهلوی و از ایرانیان طرفدار ترامپ هستند یا کسانی که قبلا از اصلاح طلبان هویت می‌گرفتند و حالا تلاش می‌کنند از رضا پهلوی برای خود هویت بگیرند.

لازم به یادآوریست که بعد از شکست آشوب های اخیر بسیاری از ضد انقلاب به دلیل سرخورده شدن به جان هم افتاده اند و مدام سعی می کنند که دلیل این شکست ها را در بین خودشان جستجو کنند و از این رو همواره به یکدیگر انگ مزدوری جمهوری اسلامی را می زنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme