https://telegram.me/empireoflies

حاشیه سازی BBC و علینژاد برای تیم ملی +عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در آستانه بازی تیم ملی فوتبال ایران با اسپانیا در جام جهانی، مسیح علینژاد به کاپیتان تیم ملی حمله کرد.

علینژاد که با حمله به شخصیت های مشهور ایرانی، تلاش می کند جلب توجه نماید و خود را تاثیرگذار جلوه دهد، به بهانه سخنان شجاعی درباره حضور زنان در ورزشگاه ها، ضمن چشم پوشی از موفقیت های متعدد زنان ایرانی در عرصه ها مختلف، باز هم بر طبل بی بند و باری خود کوبید و زنان و دختران ایرانی را به خاطر حفظ عفت و حیا خود، بدبخت و حقیر جلوه داد.

این به اصطلاح خبرنگار که چند سالی است به استخدام سرویس های جاسوسی غربی درآمده است، ماه هاست به بهانه دفاع از زنان ایرانی، بانوان این سرزمین را ناتوان و حقیر به جهان معرفی می کند.

علینژاد در صفحه شخصی خود نوشت: «آقای شجاعی عزیز کدام خانواده؟ چنین خانواده‌ای که زن را تحقیر و به حقوقش به مدت چهل سال تجاوز می‌کند، باید رسوای عالم شود….»

این در حالی است که کاپیتان تیم ملی در کنفرانس خبری پیش از بازی اسپانیا، در اقدامی هوشمندانه تلاش کرد حواشی را از تیم دور کرده و در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباه حضور زنان در ورزشگاه ها گفت: «درباره موضوع حضور زنان در استادیوم‌ها ترجیح می‌دهم در خانواده خودمان حلش کنیم، نه در حضور رسانه‌های خارجی.»

در چنین شرایطی، مجری بی بی سی با انعکاس سخنان علینژاد، سعی کرد در آستانه این بازی حساس، برای تیم ملی ایران حاشیه سازی کند.

 

عکس/ پست مجری بی بی سی

 

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در آستانه بازی تیم ملی فوتبال ایران با اسپانیا در جام جهانی، مسیح علینژاد به کاپیتان تیم ملی حمله کرد. علینژاد که با حمله به شخصیت های مشهور ایرانی، تلاش می کند جلب توجه نماید و خود را تاثیرگذار جلوه دهد، به بهانه سخنان شجاعی درباره حضور …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme