https://telegram.me/empireoflies
العربیه فارسی در خبری دروغ مدعی شد که سایت های رهبر انقلاب و رئیس جمهوری تصاویر مربوط حضور سردار سلیمانی در دیدار بشار اسد با مقامات ایران را حذف کرده اند.

حاشیه سازی های دروغین رسانه سعودی درباره سفر «بشار اسد» به ایران/ «العربیه» باز هم دروغ گفت+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبشار اسد، رئیس جمهوری سوریه ششم اسفندماه، در سفری چند ساعته به تهران، با رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور دیدار کرد.

این سفر در حالی صورت پذیرفت که بشار اسد برای نخستین بار در ۸ سال گذشته و آغاز بحران در این کشور به ایران سفر کرده است که همین موضوع نشان از شکست سیاست غربی ها به همراهی عربستان بر علیه سوریه و جبهه مقاومت دارد.

 

پیروزی جبهه مقاومت و سفر رئیس جمهوری سوریه به ایران باعث شد تا رسانه های وابسته به عربستان سعودی عصبانیت خود را با انتشار اخبار دروغ در خصوص این سفر و حواشی آن نشان دهند.

در همین خصوص سایت العربیه فارسی در خبری دروغ مدعی شد که سایت های  رهبر انقلاب و رئیس جمهوری تصاویر مربوط حضور سردار سلیمانی در دیدار بشار اسد با مقامات ایران را حذف کرده اند.

 

 

العربیه در حالی این خبر دروغ را منتشر کرده است که از همان ابتدای انتشار خبر دیدار بشار اسد با رهبر انقلاب و رئیس جمهور، هیچ عکسی توسط رسانه های رسمی منتشر نشده و تنها فیلمی از دیدارهای مذکور منتشر گردید. همچنین عکس های منتشر شده در رسانه ها با حضور سردار سلیمانی، اسکرین شاتی است که از فیلم ها گرفته شده است.

 

 

تصویری که از روی فیلم دیدار اسکرین شات گرفته شده است

 

فیلم منتشر شده توسط سایت رهبری پس از دیدار با بشار اسد

 

گزارش تصویری سایت رهبری از دیدار با بشار اسد

این در حالی است که العربیه از ابتدای راه اندازی تا کنون همواره با انتشار اخبار کذب و دروغ، سیاست های ضد ایرانی و ضد شیعی خود را دنبال کرده است.

انتهای پیام/

العربیه فارسی در خبری دروغ مدعی شد که سایت های رهبر انقلاب و رئیس جمهوری تصاویر مربوط حضور سردار سلیمانی در دیدار بشار اسد با مقامات ایران را حذف کرده اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme