https://telegram.me/empireoflies
کانال آمدنیوز که از ابتدای جریان خودسوزی سحر خدایاری با انتشار اخبار دروغین سعی در جوسازی داشت، پس از انتشار ابعاد ماجرا و سخنان پدر مرحومه خدایاری، زمین بازی را تغییر داد و به خبرنگار صداوسیما حمله کرد.

جیغ بنفش «ضدانقلاب» از گزارش روشنگرانه رسانه ملی/ «آمد نیوز» این بار خانم خبرنگار را نشانه گرفت+عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روز‌های اخیر رسانه‌های ضدانفلاب با سوء استفاده از ماجرای خود سوزی سحر خدایاری و انتشار اخبار کذب و دروغ تمام تلاش خود را برای فضاسازی بر علیه جمهوری اسلامی به کار گرفتند.

کانال تلگرامی آمدنیوز نیز که از همان ابتدای ماجرا با انتشار اخبار دروغین سعی در جوسازی داشت پس از منتشر شدن ابعاد مختلف ماجرا و سخنان پدر مرحوم سحرخدایاری، زمین بازی را تغییر داده و این بار به آمنه سادات ذبیح پور، خبرنگار صداوسیما حمله کرده است.

جیغ بنفش «آمدنیوز» از گزارش روشنگرانه صداوسیما

اما اینگونه دروغ بافی‌ها توسط آمدنیوز تازگی نداشته و این کانال تلگرامی در این زمینه ید طولایی دارد.

به عنوان نمونه آمدنیوز در زمستان سال گذشته، تصاویر نا آرامی‌های ۹۶ را به عنوان اعتراضات بازار تهران در سال ۹۷ جا زد!

این کانال تلگرامی که از هر فرصتی برای کشته سازی‌های دروغین استفاده می‌کند در جریان شورش‌های دی ماه ۹۶ نیز با استفاده از تصویر یک حادثه جنایی در مصر، آن را به اعتراضات اهواز نسبت داد!

با این وجود انتشار گزارش‌های روشنگرانه در حوادث مختلف از صداوسیما می‌تواند عرصه را برای رسانه‌های معاند در جهت موج سواری و بازی با افکار عمومی تنگ کرده و همچنین نقش بسزایی در افزایش سواد رسانه‌ای جامعه ایفا کند.

منبع: جام نیوز

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme