https://telegram.me/empireoflies

«جوهره مدرنیته»: توهین کاسب حقوق‌بشری به امام حسین(ع)

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دیروز »شادی صدر» از کاسبان حقوق‌بشری، حامی همجنسبازی و پناهندگان به سرزمین روباه پیر، در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تصویر نشستن خود بر روی کاناپه‌ای منقش به نام امام حسین(ع)، در حالی که لیوان شرابی در دست داشت، به باورها و اعتقادات صدها میلیون مسلمان توهین کرد و به افراد بدنامی مانند «شاهین نجفی» خواننده هتاک که به ائمه اطهار(ع) توهین کرده بود، پیوست.

گویا این کاناپه‌های توهین‌آمیز توسط  «پرستو فروهر» فرزند «داریوش فروهر» از اعضای سابق ملی-مذهبی و از اعضای دولت موقت پس از انقلاب، تولید و در بین عناصر اپوزیسیون توزیع می‌شود تا اینگونه دشمنی خود با ارزش‌های اسلامی و اعتقادات ملت ایران نشان داده و عقده‌های نهفته خود را خالی کنند.

«شادی صدر» پس از انتشار تصویر هتک حرمت به شعائر حسینی، بر بی‌شرمی خود اصرار کرد و در صفحه فیسبوکش نوشت: “تقدس‌زدایی از امر مقدس و فروریختن هر آنچه مقدس است، جوهرۀ مدرنیته است. شوخی با امر مقدس و تابو زدایی هم جزیی از همین روند مدرن‌شدن جامعه است. همه ما یک خمینی مدرن داریم که علیه سلمان رشدی فتوای قتل می‌دهد. به‌عنوان نمونه فراخوان‌های مدافعان حرم در اینستاگرام که تا این لحظه به بیشتر از ۳۰۰۰ کامنت منجر شده است، البته با چاشنی تهدید به قتل. ترکیب من و فائزه و بهائیت هم در نوع خود قابل مطالعه است. تقدس‌زدایی رو زودتر از ایشون امثال معاویه که سبّ و لعن امیرالمؤمنین رو در منابر باب کردند… یا وقتی جنازۀ امام مجتبی رو تیربارون کردند… یا وقتی بر پشت سیدالشهدا اسبان تازه‌نعل تازوندند… امروز اون تقدس‌زداها کجای تاریخ‌اند و قدیسین ما کجا؟”

«شادی صدر» وکیل و روزنامه‌نگار فمینیست، همکار متواری نشریات زنجیره‌ای و گروهک کانون مدافعان حقوق بشر بود که بعد از خروج از کشور فعالیت‌های ضد ملی و دینی خود را شدت بخشید، اکنون با بسیاری از رسانه‌های بیگانه مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «رادیو فردا»، «رادیو زمانه»، «روزآنلاین» و … همکاری می‌کند.

تصویر از بی‌بی‌سی درباره بازداشت «شادی صدر» در ایران هنگامی که می‌خواست در نماز جمعه ۲۶ تیر ۸۸ شرکت کند!

این فمینیست و اپوزیسیون بی‌دین که آخرین بار در ایران در جریان حضور در نماز جمعه(!) پرحاشیه ۲۶ تیر ۱۳۸۸ در تهران دستگیر شد و سپس از کشور فراری داده شد، همچنین ادعا کرد: “معنی اصل احترام به آزادی مذهب و عقیده، احترام به خود مذهب یا عقیده افراد نیست بلکه احترام به حق آنهاست. اصل آزادی بیان به هر کس حق می‌دهد از عقاید و مذاهب مختلف انتقاد کند، با آنها شوخی کند و یا آنها را رد کند.”

«امید معماریان» از دیگر عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا در حمایت از توهین بی‌شرمانه «شادی صدر» نوشت: “به نظر من نیامد که تقدس‌زدایی و بی‌احترامی است.. به نظرم یک کار هنری زیبا در آمیزش برخی از عناصر با ریشه مذهبی در دکوراسیون خانه و مبلمان است. برعکس آنها که انتقاد می‌کنند، چنین درهم آمیزشی همیشه این عناصر را جلوی چشم می‌آورد … اگر کسی مذهبی باشد باید از آن لذت ببر. چون فقط در حسینیه و مسجد و جاهای دیگری که به صورت انحصاری جای مذهب است، نیست. تقدس‌زدایی، وارد کردن یک سری ارزش‌ها و نمادها و مفاهیم به داخل زندگی روزمره ماست و به نظرم هر کسی بتواند آن را انجام بدهد، آن هم به این خوبی انجام بدهد، قابل احترام و تحسین است.”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید معماریان»

حال فکر کنید که اگر فردی در ایران مثلا با عکس «علی محمد باب» و «بهاالله» به عنوان مهمترین چهره‌های فرقه ضاله بهاییت توهین می‌کرد، این داعیه‌داران حقوق‌بشر چه‌کارهایی می‌کردند.

البته توهین‌های این ضدانقلاب فراری که سابقه توهین به ملت ایران را هم در کارنامه دارد، توسط دوستداران امام حسین (ع) در فضای مجازی بی‌جواب نماند و بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی در برابر اهانت‌های «شادی صدر» به اباعبدالله‌الحسین (ع) تاب نیاوردند و هر کدام به شکلی پاسخ اهانت این به‌اصطلاح فمینیست روشنفکر را دادند.

تعداد کمی از کامنت‌های کاربران فضای مجازی در ذیل آمده است:

انتهای پیام/

حال فکر کنید که اگر فردی در ایران مثلا با عکس «علی محمد باب» و «بهاالله» به عنوان مهمترین چهره‌های فرقه ضاله بهاییت توهین می‌کرد، این داعیه‌داران حقوق‌بشر چه‌کارهایی می‌کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme