https://telegram.me/empireoflies

جولان تجزیه‌طلبان و تروریست‌ها در «صدای آمریکا»

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه دولتی «صدای آمریکا» در ادامه روند تشدید مواضع ضدایرانی خود پس از روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا، در هفته‌های اخیر برنامه‌ی جدیدی به نام «خط قرمز» را پخش کرده که به گفته «مهدی فلاحتی» مجری این برنامه، به‌دنبال معرفی کردن اپوزیسیونِ برانداز به مخاطبین داخل ایرانِ این شبکه است.

برنامه مذکور در هفته‌های اخیر از عناصر اپوزیسیونِ تنها به‌ویژه تعدای از سران و اعضای گروهم‌های قومیت‌گرا و تجزیه‌طلب به‌عنوان مهمان دعوت کرده است. چتذ هفته پیش «عبدا… مهتدی» سرکرده گروهک تروریستی کوله مهمان شبکه «صدای آمریکا» بود که به حمایت از اقدامات گروهک مذکور پرداخت.

در جدیدترین قسمت این برنامه، فلاحتی مجری برنامه با «حسن شرفی» سرکرده حزب دموکرات کردستان مصاحبه کرد. شرفی که پدر زن «علی جوانمردی» خبرنگار سابق VOA و حامی گروهک‌های تجزیه‌طلب است، در زمان حمله آمریکا به عراق در سال ۲۰۰۳ میلادی، طی نامه‌ای به مقامات آمریکایی وعده داده بود در صورت موافقت آنها ارتشی تشکیل خواهد داد و در عرض چند روز تهران را تصرف خواهند کرد! همچنین پدر این فرد از یاران قاضی محمد در قائله جمهوری خودمختار مهاباد در دهه ۲۰ شمسی بود.

از سویی دیگر، دعوت از افرادی ماند مهتدی و شرفی در رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه بخصوص صدای آمریکا نشانه حمایت علنی آنها از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا است که در نتیجه هدف نهایی آنها تضعیف و تجزیه کشورمان است.

در ماه‌های گذشته خبرهایی از ارتباط «ربع پهلوی» با برخی گروه‌های تجزیه‌طلب که دستشان به خون جوانان این مرز و بوم آغشته است، رسانه‌ای شد و ثابت کرد که آن دسته از عناصر اپوزیسیون که ادعای حمایت از ایران را نیز دارند، در سخنان خود صادق نیستند و منافعشان را در پیروی از دشمنان ایران و تضعسف کشورمان می‌دانند.

 

 

انتهای متن/

شبکه دولتی «صدای آمریکا» در ادامه روند تشدید مواضع ضدایرانی خود پس از روی کار آمدن دولت جمهوری‌خواه در آمریکا، در هفته‌های اخیر برنامه‌ی جدیدی به نام «خط قرمز» را پخش کرده که به گفته «مهدی فلاحتی» مجری این برنامه، به‌دنبال معرفی کردن اپوزیسیونِ برانداز به مخاطبین داخل ایرانِ این شبکه است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme