https://telegram.me/empireoflies

جولان تجزیه‌طلبان در تلویزیون سعودی‌زاده

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«علیرضا نوری‌زاده» از آن دسته عناصر اپوزیسیون است که حتی بسیاری از مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی هم از او به دلیل خیانت و وطن‌فروشی و حمایت از جریانات تجزیه‌طلب متنفر هستند. نوری‌زاده که مدیر و مجری تلویزیون لندنی «ایران فردا» است، با حمایت شاهزاده‌های سعودی این تلویزیون را تاسیس کرده و همواره در جهت منافع خاندان آل‌سعود سخن می‌گوید؛ به‌طوری که در بین مردم ایران به «سعودی‌زاده» معروف شده است.

نوری‌زاده که همواره به بهانه‌های مختلف از عناصر و گروه‌های تجزیه‌طلب حمایت می‌کند و حتی سابقه مصاحبه با «عبدالمالک ریگی» سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان را دارد، پی در وقوع زلزله اخیر در غرب کشور، «عبدا… مهتدی» سرکرده گروهک تروریستی کومله را به برنامه‌اش دعوت و با او مصاحبه کرد. نوری‌زاده که مهتدی را «برادر» صدا می‌زند، او را به‌عنوان نمایند کُردها معرفی کرد. مهتدی در این برنامه بدون اشاره به راهزنی نیروهای تحت‌امرش در مناطق مرزی از کاروان‌های حمل کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان، به دروغ ادعا کرد که تعداد کشته‌های زلزله مذکور بیش از تعداد اعلام شده است و حکومت دروغ می‌گوید!

سرکرده گروهک تروریستی کومله با آنکه اذعان کرد که نیروهای این گروهک هیچ کمکی به مردم مناطق زلزله‌زده نکردند، اما همچون شبکه بی‌بی‌سی به دروغ گفت که بیشتر کمک‌ها به مردم مناطقه زلزله زده توسز کردها و اهل‌سنت انجام شد، تا به این طریق در جهت اهداف قومیت‌گرایانه و تجزیه‌طلبانه خود سخن گفته باشد.

حضور سرکرده گروهک کومله در تلویزیون نوری‌زاده با اعتراض مخاطبین تلویزیونش مواجه شد، اما این اعتراضات پایان نیافته بود که نوری‌زاده بار دیگر از یکی دیگر از عناصر تجزیه‌طلب در تلویزیونش دعوت کرد. «رضا حسین‌بر» از تجزیه‌طلبان شرق کشور و از مرتبطین با دربار سعودی، با حضور در تلویزیون نوری‌زاده به تکرار سخنان قومیت‌گرایانه خود پرداخت و سعی نمود خود را دلسوز مردم بلوچ جلوه دهد.

به نظر می‌رسد در روزهایی که رژیم سعودی دشمنی خود با نظام جمهوری‌اسلامی ایران را هویدا ساخته، نوری‌زاده و دیگر عناصر اپوزیسیون مانند او وظیفه دارند تا با حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا، در جهت تضعیف ایران گام بردارند و شرایط لازم برای خوشنودی آمریکا و اسرائیل و دیگر دشمنان ملت ایران را فرهم آورند.

انتهای متن/

«علیرضا نوری‌زاده» از آن دسته عناصر اپوزیسیون است که حتی بسیاری از مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی هم از او به دلیل خیانت و وطن‌فروشی و حمایت از جریانات تجزیه‌طلب متنفر هستند. نوری‌زاده که مدیر و مجری تلویزیون لندنی «ایران فردا» است، با حمایت شاهزاده‌های سعودی این تلویزیون را تاسیس کرده و همواره در جهت منافع خاندان آل‌سعود سخن می‌گوید؛ به‌طوری که در بین مردم ایران به «سعودی‌زاده» معروف شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme