https://telegram.me/empireoflies

جوسازی BBC فارسی علیه رزمندگان فاطمیون

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدرباره جنگ روانی گسترده بی بی سی فارسی علیه رزمندگان لشکر فاطمیون، گفت: ما به شدت مخالف بی بی سی و ادعا‌های آنها هستیم.

وی افزود: هیچگاه نیرو‌های لشکر فاطمیون به اجبار به سوریه فرستاده نشده اند و این یک دروغ است.

این مسئول لشکر فاطمیون با بیان اینکه شیعیان افغانستان از محبان و پیروان اهل بیت در سراسر جهان هستند، اظهار کرد: شیعیان افغانستان در کنار انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده اند.

وی تاکید کرد: ما در افغانستان شیعیانی داریم که شهید بدون مزار هستند و دلیلی که موجب شده تا آنها به شهادت برسانند حمایت از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران قبل از انقلاب بوده است. همانطور که ساواک در اوایل انقلاب مردم حامی امام خمینی(ره) را به شهادت می‌رساندند در افغانستان هم به همین شکل افغانی‌های مظلوم حامی انقلاب اعدام شدند.

فصیحی با بیان اینکه رزمندگان شیعه افغانی در جنگ تحمیلی نیز نقش مهمی را بر عهده داشتند، یادآور شد: رزمندگان لشکر فاطمیون هرکجا که بدانند محبان اهل بیت در خطرند؛ چه در افغانستان و چه در سوریه، چه در لبنان و چه در یمن وارد میدان می‌شوند و از محبان اهل بیت و مظلومان حمایت می‌کنند.

این عضو لشکر فاطمیون یادآور شد: رزمندگان لشکر فاطمیون بیش از آنکه تشکیلات به این رزمندگان حقوق بدهد کار می‌کنند و هیچ اجباری درباره حضور در سوریه برای رزمندگان فاطمیون وجود ندارد.

فصیحی با اشاره به اینکه خیلی از افرادی که اکنون در سوریه حضور دارند، از نظر تمکن مالی در وضعیت مناسبی هستند و نیازی به مزایای مالی ندارند گفت: افرادی که از لشکر فاطمیون در سوریه حضور دارند، برای دفاع از آرمان‌های شیعیان حضور دارند و در این زمینه هیچ اجباری وجود ندارد.

وی ادامه داد: چطور می‌شود که در سوریه جگر محب امیرالمومنین را به دندان بکشند و ما ساکت بمانیم؟ شیعیان افغانستان مرامشان این است که هرجایی که شیعه و ارز‌ش‌های اسلامی در خطر باشد در میدان حضور دارند.

فصیحی در واکنش به ادعای بی بی سی گفت: هیچ اجباری در اعزام به سوریه وجود ندارد؛ بلکه نیرو‌های رزمنده ما به مسئولان اعزام گفتند شما فقط ما را به سوریه برسانید و ما از ارزش‌های اسلامی و شیعیان در سوریه دفاع می‌کنیم.

یک مسئول لشکر فاطمیون با بیان اینکه من در جلسه‌ای که ابوحامد به همراه ۲۲ نفر به سوریه رفت حضور داشتم تصریح کرد: ابوحامد گفت که ما در راه حرم به سوریه می‌رویم؛ شما فقط ما را به سوریه برسانید، خواهید دید که ما چگونه از حرم دفاع خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: حضور رزمندگان فاطمیون کاملا داوطلبانه بوده است؛ بی بی سی فارسی صد در صد معاند است و با جوسازی تلاش می‌کند تا رزمندگان فاطمیون را زیر سوال ببرد.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

یکی از مسئولان لشکر فاطمیون گفت: BBC فارسی معاند است و با جوسازی تلاش می‌کند تا حضور رزمندگان فاطمیون در سوریه را زیر سوال ببرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme