https://telegram.me/empireoflies

جوسازی علیه رهبری به کمک شایعات متهم اقتصادی «م.ه»

به گزارش «امپراتوری دروغ»، الحمد لله رب العالمین دعای خیر ملت ایران پشت سر رهبر عزیزشان بود و عمل جراحی نسبتا سبک ایشان که اخیرا انجام گرفته با کمال موفقیت انجام شده است و بدون هیچ عارضه ای این عمل به پایان رسیده است.

اما رسانه های بیگانه که گویا رهبری جمهوری اسلامی ایران همچون خاری تیز در چشمشان است از این موضوع حسابی خوشحال هستند و از هم اکنون شایعه پراکنی ها و تلقین های عملیات روانی برای تحت تاثیر قرار دادن جامعه را شروع نموده اند.

رادیو فردا هم که عمق کینه و نفرت و دشمنی اش با حضرت آقا بر هیچ کس پوشیده نیست در اظهار نظری کاملا هدفدار مدعی شده که احتمالا بیماری ایشان سرطان بوده است!

جالب تر آنکه رادیو فردا برای اثبات ادعای خود به سخنان م.ه اشاره می کند و با توسل به مصاحبه چندی پیش این متهم به جرائم مالی و امنیتی با روزنامه کیهان لندن مدعی شده که بیماری ایشان یک بیماری خطرناک است.

رادیوفردا: ” سال‌هاست که اخبار غیر رسمی و تایید نشده‌ای درباره ابتلای آیت‌الله علی خامنه‌ای به سرطان پروستات منتشر می‌شود؛ حالا رهبر جمهوری اسلامی در خبری غیر مترقبه عمل جراحی پروستات انجام داده است. روزنامه کیهان لندن در شماره ۲۹ مرداد خود، گفت‌وگوی خبرنگارش با م.ه، پسر اکبر هاشمی رفسنجانی را منتشر کرد که دو سال قبل انجام شده است. م.ه در این گفت‌وگو، ابتلای آیت‌الله خامنه‌ای به سرطان در گذشته را تایید می‌کند اما می‌گوید که او پس از مدتی درمان شد. “

این در حالیست که روز گذشته آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه‌ی عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی، در پاسخ به واحد مرکزی خبر گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم. ایشان افزودند: البته جای نگرانی نیست. این به معنای آن نیست که مردم دعا نکنند لیکن ان شاءالله جای نگرانی نیست و یک عمل خیلی معمولی و عادی است.

آیت الله خامنه‌ای در پایان خاطرنشان کردند: ان شاءالله لطف خدای متعال شامل خواهد شد و کارها بخوبی پیش خواهد رفت.

این اقدام معظم له در راستای جلوگیری از سوء استفاده ی دشمنان و برای نشان دادن صلابت خود و نظام و نیز برای قوت قلب مردم بود که بسیار مدبرانه و حکیمانه انجام گرفت.

چرا که با وجود آنکه ایشان هم قبل از عمل با پای خودشان و در حالت تمام قد ایستاده خود را به مردم نشان دادند و هم بعد از عمل سلامتی ایشان و روحیه ی بالای ایشان به تصویر کشیده شد، باز هم این قدر جوسازی و عملیات روانی و شایعه پراکنی انجام گرفت، حال اگر این اقدامات بازدارنده و پیشگیرانه انجام نمی شد مسلما موج این شایعه پراکنی ها و دلهره آفرینی ها بیشتر می شد.

این خوشحالی عجیب رادیوفردا از این موضوع و نوع بازتاب آن را بهتر است اینگونه پاسخ دهیم که بلافاصله بعد از اعلام خبر جراحی حضرت اقا موج عظیم میلیونی پیامکی بین ملت عاشق ایران راه افتاد با این مضمون:

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد

وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست

به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

جمال صورت و معنی ز امن صحت توست

که ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد

در این چمن چو درآید خزان به یغمایی

رهش به سرو سهی قامت بلند مباد

در آن بساط که حسن تو جلوه آغازد

مجال طعنه بدبین و بدپسند مباد

هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیند

بر آتش تو بجز جان او سپند مباد

شفا ز گفته شکرفشان حافظ جوی

که حاجتت به علاج گلاب و قند مباد “

همچنین موج عظیم میلیونی پیامک های ملت ایران برای سلامتی حضرت اقا و نذر و نیاز و صلوات و دعا نشان دهنده عمق عشق و ارادت ملت ایران به رهبر عزیزشان است که مایه کوری چشم دشمنان است!

انتهای پیام/رادیو دیروز

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

 1. سلام به اما م زمانم حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه و شریف
  و نائب برحق ایشان اما م خامنه ای
  فرمانده بمیرم و شما را زبر تخت نبینم /مشغول مداوای بسی ساده و یا سخت /من حاضرم هر روز کفن پوش شوم لبیک امیرم
  قربون اون خنده مهربانت ،
  دریایی عطوفت و مهربانی ………صلوات برای سلامتی شما و نابودی دشمنان نزدیکتان
  دعای من این است هر کسی شما را به بیماریی متهم میکند خودش به آن بیماری به زودی زود مبتلا شود
  نه نتها خودش بلکه خاندانش با بدترین بیماری بمیرند اماصبورباشم و مهربان
  ان شالله عاقبت همه ما ختم به خیر شود…..
  چقدر تو مهربانی چقدر کاش میتونستم مث او اینقدر
  اقایم مولایم بدانید من شاید نتوانم بجنگم اما میتوتم با حجابم با عشق قلبیم به تو به امام زمانم بتونم تو این مسیر باشم
  آؤزویم این ست کسانی که بد خواه شما اند خودشان به بدی که در دل دارند مبتلا شوند آمین یا رب العالمین .

 2. غلط کردن چشمتان کور حال ایشان خوب است و سایه ایشان همیشه روی سر ملت ایران میماند کافیست ایشان اشاره کنند تا مشتی محکم بر دهان مخالفان بزنیم ……..جانم فدای رهبر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme