https://telegram.me/empireoflies

جوسازی بله ، ارائه سند هرگز!!

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از رادیو دیروز، رسالت و وظیفه ی اصلی رادیوفردا جوسازی علیه نظام و اتهام زنی و عملیات روانی های شبانه روزی برای تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی است .در واقع یکی از شگرد های همیشگی رادیوفردا جوسازی و عملیات روانی های بدون پشتوانه و بدون سند است . به طوریکه هرگز حاضر نیست در قبال اتهامات خود مستنداتی ارائه کند یا دلایل روشن عرضه نماید .

بر همین اساس موضوعات حقوق بشر در زمره ی اصلی ترین محور های عملیات روانی این رسانه محسوب می شود و از مسائل کوچک تا درشت در تیر رس این رادیو قرار دارد .

مسئله دراویش و بهاییان و منافقین و کوموله ها و وهابیت و … هم حتی از نگاه رادیوفردا مغفول نمانده و این رادیو در حمایت از منافع این فرقه های دشمن نظام کم نمی گذارد !

رادیوفردا اخیرا هم در گزارش های متناوب و متعدد تمرکز خاصی روی موضوع حقوق بهاییان ایرانی دارد و از حمایت از قبرستان بهاییان گرفته تا ادامه تحصیل ایشان در دانشگاه های ایران همچنان مورد سوء استفاده قرار می گیرد.

اما جوسازی های رادیوفردا مبنی بر ممنوعیت تحصیل بهاییان در حالی پیگیری می شود که چندی پیش محمدجواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه به خبرگزاری ها گفته است: افرادی که مدعی محرومیت از تحصیل به صرف بهایی بودن هستند، می‌توانند مدارک خود را به ستاد حقوق بشر برای پیگیری تحویل دهند و این گزارش‌ها حتما بررسی خواهد شد و در صورتی که به گفته او حقی به ناحق از شهروندان ایرانی تضییع شده باشد حتما مورد حمایت قرار خواهند گرفت .

اما رادیوفردا و سایر دشمنان نظام هرگز اسناد را در رسانه های خود منتشر نکرده اند و همچنان به جوسازی های خود ادامه می دهند . یعنی جوسازی آری ولی ارائه ی مستندات هرگز !

رادیوفردا در همین رابطه بدون هیچ سند و مدرکی صرفا بر اساس برخی اعلامیه ها و بیانیه های سازمان های ضد ایرانی می گوید : جامعه جهانی بهایی از اعدام و قتل صد‌ها پیرو این دیانت در ایران پس از روی کار آمدن حکومت جمهوری اسلامی خبر داده است. گزارش‌های متعددی نیز از محرومیت پیروان این آیین در ایران از تحصیل در دانشگاه‌ها یا اخراج آن‌ها از مراکز آموزش عالی حکایت دارند .

در همین رابطه تنها اسناد رادیوفردا مصاحبه ها و گفت و گو هاییست که با افراد ناشناسی صورت می گیرد که ادعا می وشد به دلیل مسائل امنیتی از فاش شدن نمامشام معذورند !! آن هم در حالی که این افراد در مصاحبه های خود با رادیوفردا رسما اعلام کرده اند که قبلا به خاطر شناسایی شدن به عنوان یک بهایی از حقوق خود و تحصیلات محروم بودهاند ! حال چرا باز هم معذورند و چه چیزی را قرار است از دست بدهند معلوم نیست !!

رادیوفردا : « رادیو فردا با یکی از این افراد گفت‌وگو کرده است. دختری که به علت اعتقاد به دیانت بهایی از تحصیل در ایران محروم شد و هم‌اکنون در مقطع دکترای رشته مهندسی عمران در کشوری پیشرفته مشغول تحصیل است. او به دلایل امنیتی خواسته تا از ذکر نام ، دانشگاه و کشور محل اقامت‌اش خودداری شود . »

فرد ظاهرا بهایی ! : « من به عنوان یک بهایی اجازه نداشتم در دانشگاه‌های دولتی و رسمی کشور درس بخوانم. و چون دلم می‌خواست ادامه تحصیل بدهم، گزینه دیگری به جز خروج از کشور نداشتم. »

در هر صورت هیچ سند روشنی برای اثبات این ادعاها نیست و همچنان اسناد مربوط به اخراج بهاییان به قوه ی قضاییه ارائه نشده است !!

هر چند این نخستین باری نیست که رادیوفردا برای اتهام زنی به نظام متوسل به این قبیل رویکرد ها و شیوه های نخ نما می شود و تا کنون در حوادث بسیار مهم تر از این همچون فتنه ی ۸۸ با ارائه ی اخبار و گزارش ها و ادعاهای واهی عملیات روانی گسترده ای علیه نظام راه انداخته بوده و البته این روند همچنان ادامه خواهد داشت و مخاطبین هم به عدم ارائه ی سند و مدرک و گزارش های صرفا تبلیغاتی و بی پایه که عموما بر اساس گفت و گو های ضد انقلاب خارج نشین است عادت کرده اند !!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme