https://telegram.me/empireoflies

اکثر جوانان آمریکایی به کشورشان افتخار نمی‌کنند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: آخرین نظر سنجی‌های موسسه گالوپ نشان می‌دهند که تنها کمتر از نیمی از جوانان زیر ۳۰ سال آمریکا به کشور خود می‌بالند.

خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» با انتشار این خبر نوشت: این میزان (افتخار به کشور) در قیاس با سال ۲۰۰۳ کاسته شده  و بنظر می‌رسد که آمریکایی‌ها اعتقاد به کشورشان را بعد از سال ۲۰۰۸ از دست داده‌اند.
 
بر همین اساس، باراک اوباما رییس جمهور آمریکا از سال ۲۰۰۸ بعد از به قدرت رسیدن تلاش کرد تا آمریکایی‌ها به کشورشان افتخار کنند و تمامی قومیت‌ها و فرهنگ‌های آمریکا در آرامش زندگی کنند اما با گذشت زمان حس اتحاد میان مردم این کشور از بین رفت و مردم آمریکا فهمیدند که فرهنگ حاکم بر کشورشان یک شبه تغییر نمی‌یابد.
 
این گزارش می‌افزاید، نژاد پرستی و نابرابری‌ها بشدت در جامعه آمریکا ریشه دوانده و مواردی چون فرگوسن، چارلستون و بسیاری قضایای دیگر بودند که در آن سیاه پوستان آمریکایی بدون دلیل موجه و تنها به خاطر رنگ پوستشان کشته شدند.
انتهای پیام/

آخرین نظر سنجی‌ها در آمریکا حکایت از آن دارند بسیاری از جوانان آمریکایی به کشورشان افتخار نمی‌کنند و نابرابری‌های بسیاری هنوز بین اقشار مختلف وجود دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme