https://telegram.me/empireoflies

جواب دندان شکن منافقین به اظهارات رضا پهلوی در جریان مصاحبه با شبکه خبری بلومبرگ

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمصاحبه رضا پهلوی با شبکه خبری بلومبرگ موج تازه ای از درگیری میان احزاب و گروه های سیاسی اپوزیسیون خارج از کشور را موجب شده است. سازمان تروریستی منافقین در واکنش به اظهارات رضا پهلوی با انتشار یادداشتی به شدت او را مورد حمله قرار داده؛ علاوه بر این سلطنت طلبان نیز چندان از رضا پهلوی دل خوشی ندارند، آنها به این دلیل که رضا پهلوی به میراث پدر [پادشاهی] پشت کرده و برای دل خوشی غربی ها از دموکراسی و … سخن می گوید، عصبانی هستند!

سازمان تروریستی منافقین در پاسخ به اظهارات رضا پهلوی در مصاحبه با شبکه خبری بلومبرگ عنوان کرده است که این سازمان بزرگ ترین چالش نظام ج.ا.ا به شمار می آید و رضا پهلوی چندان مهم و تاثیر گذار نیست. در بخش دیگری از این یادداشت آمده است که سازمان منافقین [مجاهدین خلق] برای دموکراسی و حاکمیت ملی ایران مبارزه می کند!!!

رضا پهلوی فرزند شاه مخلوع در مصاحبه با شبکه خبری بلومبرگ گفته بود: « …. این یک رویای خیالی است که آمریکا از مجاهدین خلق حمایت کند، گروهی که نزد بیشتر ایرانیان منفور هستند زیرا در جنگ ایران و عراق با پشتیبانی صدام به ایران حمله کردند».

سازمان تروریستی منافقین رضا پهلوی را به دفاع برای بقای فاشیسم سلطنتی متهم کرده است.

در سال های اخیر بسیاری از گروه ها و احزاب سیاسی اپوزیسیون خود را عامل اصلی ناآرامی ها در ایران عنوان کرده اند، سازمان تروریستی منافقین نیز در بخشی از یادداشت خود با اشاره به ناآرامی ها دی ماه مدعی می شود که عامل اصلی بروز ناآرامی ها در دی ماه این سازمان بوده است!

نکته جالب توجه اینکه سازمان تروریستی منافقین هرگونه همکاری با رژیم صدام حسین در طول هشت سال جنگ تحمیلی را ردمی کند، گویا اعضای این سازمان حافظه خود را از دست داده اند که چنین دروغ پردازی می کنند.

درگیری های اخیر در اپوزیسیون بیشتر به دلیل سیاستی است که دونالد ترامپ در قبال ایران پیش گرفته است. بسیاری از گروه ها و احزاب سیاسی برای جلب نظر سیاستمداران آمریکایی به داستان سرایی درباره خود روی آورده اند؛ در این میان رضا پهلوی و سارمان تروریستی منافقین با صرف هزینه و لابی های بسیار درصدد هستند تا خود را دشمن شماره یک ملت ایران معرفی کنند.

انتهای پیام/ما هستیم

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

مصاحبه رضا پهلوی با شبکه خبری بلومبرگ موج تازه ای از درگیری میان احزاب و گروه های سیاسی اپوزیسیون خارج از کشور را موجب شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme