https://telegram.me/empireoflies

جواب دندان‌شکن ایرانیان در اینستاگرام صدای آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغیک قاضی آمریکایی که سال‌های گذشته نیز احکامی غیابی را علیه ایران صادر کرده بود، اینبار نیز درحالی‌که هیچ مدارک مستندی درباره ادعای دخالت ایران در ماجرای ۱۱سپتامبر وجود ندارد، مقرر کرد تا ایران به بازماندگان و خانواده‌های قربانیان ماجرای یازده سپتامبر ۲۰۰۱ و حمله به مرکز تجارت جهانی درشهر نیویورک و پنتاگون، بیش از ۶ میلیارد دلار پرداخت کند.

بر اساس این گزارش، در حکم غیابی دادگاه آمریکا آمده است که ایران باید دوازده و نیم میلیون دلار به ازای هر همسر بازمانده از این ماجرا، هشت و نیم میلیون دلار به هر اولیای قربانی، هشت و نیم میلیون دلار به ازای هر فرزند و نیز چهار میلیون و دویست پنجاه هزار دلار به ازای هر برادر یا خواهر قربانیان این ماجرا پرداخت کند.

انتشار این خبر و همزمان انتشار آن در رسانه‌های فارسی‌زبان معاند از جمله صدای آمریکا، موجی از اعتراضات را از سوی بسیاری از کاربران ایرانی شاهد بودیم.

در این راستا بسیاری از کاربران با هجوم به صفحه اینستاگرام صدای آمریکا، جوابی محکم به این اقدام به دور از عقلانیت قاضی آمریکایی واکنش نشان دادند.

نکته جالب توجه در پیام‌های ایرانیان به مقصر اصلی این حادثه یعنی عربستان سعودی و پشت‌پرده حمایت‌های مالی آل‌سعود از ایالات متحده به منظور سرپوش گذاشتن بر روی حادثه ۱۱ سپتامبر اشاره داشت.

در ادامه تعدادی انگشت‌شمار از پیام‌های کاربران را مشاهده می‌کنید:

yas_3922: امریکا غلط کرد که غرامت خواست اون حمله کاملا سیستماتیک بود و نقش اول اون اتفاق خودش بود

mhrzand: تا الان که عربستان بود یهو از کجاش حکم در اومد سر خورد به سمت ایران؟!
دنیا دست گاو چرونها بچرخه همینه

reza.golafshani: گنه کرد در بلخ آهنگری…به شوشتر زدند گردن مسگری

hadibalooti66: رای دادگاهشون بزنه تو سر خودشون، اول غرامت ۸ سال جنگ تحمیلی که عراقو تا دندون مسلح کردن تا ب ایران حمله کنه رو بدن ماهم میدیم…..

nik_eateghad.mohammad: مگه بن سلمان غرامت نداد بهشون همن اواخر سیر مونی ندارن انگار

parastoo_espid: غرامت هشت سال جنگ تحمیلی و هواپیمایی که تو خلیج فارس جلوی چشم دنیا زدن و کی میده؟!

انتهای پیام/

در این راستا بسیاری از کاربران با هجوم به صفحه اینستاگرام صدای آمریکا، جوابی محکم به این اقدام به دور از عقلانیت قاضی آمریکایی واکنش نشان دادند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme