https://telegram.me/empireoflies

جنگ گرگ‌ها بر سر پول‌های بادآورده ‌آل‌سعود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه «ایران اینترنشنال» یکی از تازه تاسیس‌ترین رسانه‌های اپوزیسیون در لندن است که تنها چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ایران فعالیت خود را آغاز کرد، اما در همین چند روز اخیر بیش از برنامه‌هایش، حاشیه‌های اطرافش سر و صدا به پا کرده است.

در کمتر از یک ماه اخیر که از تاسیس شبکه «ایران اینترنشنال» می‌گذرد، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و رسانه‌های رقیب شبکه‌ای که داعیه‌دار «سی‌ان‌ان فارسی» شدن است، به آن حمله کرده و دست به افشاگری زده‌اند.

یکی از مهمترین افرادی که به نظر می‌رسد از فعالیت شبکه مذکور ناراحت است، شخص «ربع پهلوی» و اطرافیانش هستند. آنها در روزهای اخیر کوشیده‌اند تا به روش‌های مختلف این رسانه تازه تاسیس را مورد حمله قرار داده و بکوشند تا آن را جوان‌مرگ کنند.

از این رو، شبکه «افق ایران» که زیر نظر مستقیم «ربع پهلوی» اداره می‌شود، چند روز پیش در یکی از برنامه‌هایش با اجرا «مهدی آقازمانی» مشاور ارشد «ربع پهلوی»، به شبکه «ایران اینترنشنال» حمله کرد. آقازمانی در این برنامه درباره شبکه مذکور گفت: “… این شبکه که تازه تاسیس شده، در بدنه خود از برخی افراد نزدیک به اصلاح‌طلبان ایران استفاده می‌کند. این شبکه هزینه بسیار سرسام‌آوری خواهد داشت و معلوم نیست که این بودجه را از کجا تامین می‌کند …”

در این برنامه، «حسن داعی» یکی دیگر از عناصر اپوزیسیون نزدیک به «ربع پهلوی» به افشاگری درباره شبکه «ایران اینترنشنال» دست زد و گفت: “… وضعیت این شبکه برای من هم معما است. در انگلستان سازمان «آفکام» مجوز تلویزیون‌ها را می‌دهد. وقتی اسم شبکه «ایران اینترنشنال» را جست‌وجو می‌کنیم، متوجه می‌شویم که امتیازش مربوط به شرکتی به نام Global Media Circulating Limited است. وقتی میخواهیم ببنیم این شرکت مال چه کسی است، متوجه می‌شویم که سهام‌دار اصلی (بیش از ۷۵ درصد) فردی دارای تابعیت سعودی به نام «عادل العبدالکریم» است و معلوم نیست دقیقا چه کسی به او این پول کلان را داده است …”

«نیک‌آهنگ کوثر» کاریکاتوریست و از دیگر نزدیکان «ربع پهلوی» هم درباره شبکه «ایران اینترنشنال» گفت: “آقای رمضان‌پور (یکی از عوامل شبکه ایران اینترنشنال) یکی از معاونین وزارت ارشد دولت هشتم ایران بود و سردبیر چند روزنامه که من در آن کار می‌کردم … پس از خروجش از ایران، مدتی برای بی‌بی‌سی کار کردن، اما به انتظاراتش نرسید … او نگاهی اصلاح‌طلبانه و حکومتی داشته همیشه و علاقه‌اش به آقای خاتمی را هیچگاه رد نکرده … چند هفته قبل از تاسیس این شبکه من شنیدن گروهی از ثروتمندان که با عربستان سعودی ارتباط دارند دارند، با گروهی در انگلستان مذاکره می‌کنند که من نام‌های رمضان‌پور و نوری‌زاده را شنیدم. کسانی که با عربستان رابطه دارند و در لندن هستند، احتمالا از این شبکه سر در می‌آورند. این رسانه علارقم تبلیغاتی که برایش شده، از نظر ویژگی‌های مختلف گرافیکی و فنی ضعیف یوده و از افرادی دعوت می‌کند که عمدتاً در کنفرانس براندازی چند سال پیش در استکهلم حضور داشتند، اما وقتی نتوانستند حکومت را براندازی بکنند، اکنون از طریق این شبکه دارند ورندازی می‌کنند سیاست را … “

در این میان، «امید دانا» از سلطنت‌طلبان مقیم سوئد و از مخالفان «ربع پهلوی»، در صفحه فیسبوکش درباره افشاگری شبکه «افق ایران» درباره شبکه «ایران اینترنشنال» گفت: “تلویزیون رضا پهلوی (افق) در افشاگری بی سابقه ای علیه تلویزیون تازه تاسیس (اینترنشنال) مدعی شده منبع مالی این تلویزیون از عربستان به واسطه علیرضا نوریزاده است. خدایش وقتی دیگ به دیگ میگه رویت سیاه همینجاست. گویا عربستان پول بیشتری به تلویزیون «(ایران) اینترنشال» که به تازگی در لندن تاسیس شده داده که صدای تلویزیون رضا پهلوی در آمده …”

«امید دانا» که پیشتر اخبار و اطلاعاتی درباره ارتباط «ربع پهلوی» با شاهزاده‌های سعودی مطرح کرده بود، تصریح کرد: “رضا پهلوی که دائم حتا در مصاحبه یک ماه پیش خود با آسوشیتدپرس رسما درخواست کمک مالی از عربستان کرد که حتا صدای «الهه بقراط» در تلویزیون من‌وتو هم در آمد، گویا با افشاگری‌های ما رضا پهلوی مهره سوخته شده و دیگر عربستان به وی پول نمی‌دهد … منتظر جنگ گرگها بر سر پول‌های بادآورده عربستان به اپوزسیون باشید که دارد آغاز می‌شود … خاک بر سر اپوزسیونی که با پول کشوری بیگانه آنهم عربستان می‌خواهد براندازی کند …”

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: شبکه «ایران اینترنشنال» یکی از تازه تاسیس‌ترین رسانه‌های اپوزیسیون در لندن است که تنها چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ایران فعالیت خود را آغاز کرد، اما در همین چند روز اخیر بیش از برنامه‌هایش، حاشیه‌های اطرافش سر و صدا به پا کرده …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme