https://telegram.me/empireoflies

جنگ قدرت اپوزیسیون برای تصاحب «صدای آمریکا»

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که بارها درباره خیانت‌هایش به ملت ایران و خوش‌خدمتی به دولتمردان آمریکا نوشته شده است. وی در خدمت به آمریکایی‌ها بخصوص سیاستمداران جمهوری‌خواه آمریکایی سنگ‌تمام گذاشته، به‌طوری که بارها با مقامات ارشد آمریکایی و رژیم صهیونیستی و رژیم آل‌سعود عکس یادگاری گرفته است.

فخرآور که یکی از حامیان تحریم ایران و حتی حمله نظامی به کشورمان است، در ماه‌های اخیر و بخصوص پس از روی کار آمدن دولت ترامپ، وعده تغییر و تحول در شبکه‌های دولتی آمریکایی مانند «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» را داده بود و مدعی شده بود که این رسانه‌ها بیش از اینکه در راستای اهداف دولت آمریکا کار کنند، به نفع ایران فعالیت می‌کنند، پس باید دچار تغییر و تحولات جدی شوند.

«امیرعباس فخرآور» که چندی پیش از تغییر سردبیر تلویزیون «صدای امریکا» با لابی و اعمال نفوذ خود خبر داده بود، چند روز قبل با «علیرضا میبدی» سلطنت‌طلب لس‌آنجلسی گفت‌وگوی تلویزیونی انجام داد.وی که در زمان پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا از تعطیلی «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» سخن گفته بود، در این مصاحبه مدعی شد که در پی تغییر در این شبکه‌های دولتی است و حداقل دو سوم کارمندان بخش فارسی VOA تغییر کرده و خواهد کرد.

این عنصر اپوزیسیون به بسیار دوست دارد خود را فردی مهم و جدیدترین مخالف جمهوری‌اسلامی جلوه دهد، از مذاکرات گسترده خود با مدیریت ارشد «صدای آمریکا»، مدیریت BBG، سناتورهای کنگره آمریکا و دولت این کشور خبر داد و ادعا کرد که خود در مرکز این مذاکرات حضور داشته است و به تعریف از عملکرد خود پرداخت.

فخرآور در بخش دیگری از سخنانش با تمسخر و انتقاد از برخی از عناصر اپوزیسیون مقیم آمریکا که در ماه‌های اخیر در رقابت با او در پی به دست گرفتن رسانه‌های دولتی آمریکا مانند «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» بودند و برای مقامات آمریکایی در انتقاد از عملکرد این رسانه‌ها نامه نوشتند، گفت: “حالا خارج از جنجال‌های رسانه‌ای که وجود دارد، برخی از گروه‌ها هستند که می‌آیند نامه‌نگاری می‌کنند و امضا جمع می‌کنند و می‌روند مقاله می‌نویسند. اما ما فقط با لبخند به آنها نگاه می‌کنیم و از کنارشان می‌گذریم، چون می‌دانیم بعضی از دوستان هنوز در فضای دهکده‌های ایران زندگی می‌کنند که اسم من یا هیچکدام از دوستان دیگر در پایین نامه‌هایشان نیست … به نظر می‌رسد که یک عده‌ای می‌خواهند بیایند و با دست گل ما داماد بشوند …”

اشاره فخراور به نامه جمعی از عناصر اپوزیسیون مانند «نیک آهنگ کوثر»، «مجید محمدی» و «امیرحسین اعتمادی» است که در اسفند ماه سال گذشته با انتشار نامه‌ای سرگشاده، از مقامات آمریکایی خواستند به عملکرد «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» نظارت بیشتری کنند و درباره فعالیت‌های این رسانه‌ها تحقیقات لازم را انجام داده و بفهمند آیا این رسانه‌ها در جهت اهداف جمهوری‌اسلامی اقدام می‌کنند یا خیر. این افراد که تعدادشان به ۹۰ نفر می‌رسید، در نامه‌شان تلویحاً مقامات آمریکا را خطاب قرار داده و از آنها خواستند در صورت تغییر در این رسانه‌ها، به روی امضاکنندگان این نامه برای در دست گرفتن مدیریت «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» حساب کنند.

«امیرعباس فخرآور» و باندش هم که شاهد خیز امضاکنندگان نامه مذکور برای تصاحب «صدای آمریکا» بودند، در اقداماتی گسترده‌ای در لابی با مقامات آمریکایی، علیه این دسته سخن گفته و آنها را وابسته به جمهوری‌اسلامی معرفی کردند تا رقیبشان در راه بدست اوردن لقمه‌ای بزرگ و چرب و نرم مانند «صدای امریکا» از معرکه بیرون رود.

با در اختیار قرار گرفتن کامل «صدای امریکا» و سپس «رادیو فردا» در اختیار عناصر تندرویی مانند فخرآور، وجه این رسانه‌ها بیش از پیش در بین مردم ایران تخریب شده و دشمنی آمریکایی‌ها با ملت ایران عیان‌تر می‌شود.

 

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» یکی از عناصر اپوزیسیون است که بارها درباره خیانت‌هایش به ملت ایران و خوش‌خدمتی به دولتمردان آمریکا نوشته شده است. وی در خدمت به آمریکایی‌ها بخصوص سیاستمداران جمهوری‌خواه آمریکایی سنگ‌تمام گذاشته، به‌طوری که بارها با مقامات ارشد آمریکایی و رژیم صهیونیستی و رژیم …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme