https://telegram.me/empireoflies

جنگ زرگری «ربع پهلوی» با فرقه تروریستی رجوی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش «ربع پهلوی» در مصاحبه با خبرنگزاری آمریکایی بلومبرگ سخنای مطرح کرد که به مذاق سران گروهک تروریستی منافقین خوش نیامد. فرزند شاه مخلوع در بخشی از این مصاحبه ضمن انتقاد به مقامات آمریکایی به دلیل کم‌توجهی به او و حمایت بیشتر از گروهک تروریستی منافقین، گفت: “این یک رویای خیالی است که آمریکا از مجاهدین خلق حمایت کند، گروهی که نزد بیشتر ایرانیان منفور هستند زیرا در جنگ ایران و عراق با پشتیبانی صدام به ایران حمله کردند …”

مصاحبه «ربع پهلوی» با بلومبرگ موج تازه‍‌ای از درگیری میان گروهک‌های اپوزسیون خارج‌نشین را موجب شد. سازمان تروریستی منافقین در واکنش به اظهارات «ربع پهلوی» به شدت او را مورد حمله قرار داد و گفت که این سازمان بزرگترین گروه مخالف حکومت ایران به شمار می‌آید و «ربع پهلوی» و حامیانش چندان مهم و تاثیرگذار نیست. در بخش دیگری از جوابیه آمده است که سازمان منافقین برای دموکراسی و حاکمیت ملی ایران مبارزه می‌کند!!!

علاوه بر این، سلطنت‌طلبان نیز چندان از «ربع پهلوی» دل خوشی ندارند. آنها به این دلیل که او به میراث پدرانش پشت کرده و برای دل خوشی غربی ها از دموکراسی و … سخن می‌گوید، عصبانی هستند!

با این وجود با اختلاف ظاهری که بین «ربع پهلوی» و گروهک تروریستی منافقین وجود دارد، هر دو شباهت‌های زیادی در سخن و رفتار دارند. شباهت‌های رفتاری این دو در زبان این است که حکومت ایران را با الفاظی مانند «رژیم آخوندی»، «فرقه تبهکار» و «حکومت ضدایرانی» خطاب می‌کنند.

همچنین «ربع پهلوی» با وجود آنکه از طریق مصاحبه‌های مکرر با رسانه‌های غربی و فارسی‌زبان بیگانه تلاش می‌کند از خود چهره‌ای دموکرات نشان دهد، اما در بُعد عملی نیز شباهت‌های زیادی با عملکرد فرقه رجوی دارد. همین چند روز پیش بود که به اذعان یکی از عناصر ضدانقلاب «ربع پهلوی» در شهر لندن با «عبدا… مهتدی» و «مصطفی هجری» سرکردگان دو گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله و «حزب دموکرات کردستان» دیدار کرد. با آنکه «ربع پهلوی» در مصاحبه‌ها منافقین را ضدایرانی می‌نامد، اما هر دو دارای حامیان یکسانی هستند. در طول سالهای اخیر اسناد زیادی از ارتباط «ربع پهلوی» و حامیانش و همچنین گروهک تروریستی منافقین به دولت‌های غربی ازجمله آمریکا، انگلیس و فرانسه و رژیم سعودی و رژیم صهیونیستی منتشر شده است و معلوم گردیده که حامیان مالی هر دو گروه یکسان هستند.

به نظر می‌رسد این بازی‌های رسانه‌ای «ربع پهلوی» و منافقین بیشتر شبیه دعوای زرگری باشد، در صورتی که وابستگی هر دو از سالهای ابتدایی انقلاب و بخصوص در سالهای اخیر به دشمنان ایران و جمهوری‌اسلامی و دریافت مبالغ هنگفت از آنها دیگر بر کسی پوشیده نیست.

 

انتهای متن/

چند روز پیش «ربع پهلوی» در مصاحبه با خبرنگزاری آمریکایی بلومبرگ سخنای مطرح کرد که به مذاق سران گروهک تروریستی منافقین خوش نیامد. فرزند شاه مخلوع در بخشی از این مصاحبه ضمن انتقاد به مقامات آمریکایی به دلیل کم‌توجهی به او و حمایت بیشتر از گروهک تروریستی منافقین، گفت: “این یک رویای خیالی است که آمریکا از مجاهدین خلق حمایت کند، گروهی که نزد بیشتر ایرانیان منفور هستند زیرا در جنگ ایران و عراق با پشتیبانی صدام به ایران حمله کردند …”

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme