https://telegram.me/empireoflies

جنگ زرگری اپوزیسیون

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای اخیر حملات به برخی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از سوی بعضی از عناصر اپوزیسیون افزایش یافته است. در سالهای گذشته شاهد بودیم که برخی از عناصر اپوزیسیون با اهداف مختلف با حمله به شبکه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی» آنها را همراه با حکومت ایران معرفی می‌کردند و به این رسانه‌ها فشار می‌آورند که با الفاظ تندتری درباره تحولات ایران سخن بگویند.

در این روزها تحولات اخیر ونزوئلا هم سبب شد که برخی عناصر اپوزیسیون در جنگی زرگری به شبکه‌هایی مانند صدای‌آمریکا و رادیو فردا حمله کنند. در یکی از موارد «امیرعباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیونِ معلوم‌الحال با حمله به رسانه‌های دولتی آمریکایی، در نقش نماینده دولت آمریکا در صفحه شخصی‌اش نوشت: “دو رسانه فارسی صدای آمریکا و رادیو فردا که تمام بودجه خود را از دولت ایالات متحده دریافت می‌کنند و باید تابع سیاستهای رسمی دولت آمریکا باشند، با یاغی‌گری و بی‌شرمی دیکتاتور ونزوئلا مادورو را که توسط دولت ایالات متحده نامشروع و غیرقانونی معرفی شده است، رییس جمهور رسمی کشور اعلام می کنند و در مقابل گوایدو را که ریاست جمهوری موقت وی مورد تایید رسمی دولت آمریکا قرار گرفته است، رهبر مخالفان می‌نامند. این اقدام به هیچ عنوان سیاست رسمی این رسانه‌ها نیست و ریشه در سواستفاده پرسنل و مدیران هر دو رسانه که متعلق به جریان ایدئولوژیک چپ اسلامگرا می‌باشند و در سال‌های اخیر به دستگاه‌های دولتی آمریکا نفوذ کرده‌اند، دارد. امیدوارم این اخطار برای هر دو رسانه جدی گرفته شود و پاکسازی نحله های مارکسیست-اسلامیست و اصلاح طلب-لابیست از این رسانه‌ها به سرعت شکل گیرد.

فخرآور که ارتباط نزدیکی با دستگاه‌های جاسوسی آمریکا دارد، با این سخنان به تایید سخنان گذشته «امپراتوری دروغ» پرداخت که رسانه‌هایی مانند «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» در جزئی‌ترین امور هم تابع سیاست‌های دولت آمریکا هستند و در واقع آنها دیکته کننده بایدها و نبایدها در این رسانه‌ها هستند.

به نظر می‌رسد عناصر ضدانقلاب با ایجاد اینگونه جنگ‌های زرگری عمدتا دنبال معرفی کردن و القای رسانه‌های مذکور به‌عنوان رسانه‌هایی معتدل و مستقل هستند تا توجه بیشتری را به‌سوی آنها جلب کنند. همچنین این فشارهای رسانه‌ای می‌تواند سبب تشدید رویکرد تند برخی از این رسانه‌ها علیه حکومت ایران شود.

 

انتهای متن/

در روزهای اخیر حملات به برخی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از سوی بعضی از عناصر اپوزیسیون افزایش یافته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme